1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Film İncelemeleri
  3. Zoo tro polis: Hayvanlar Şehri İncelemesi

Zoo tro polis: Hayvanlar Şehri İncelemesi

Zoo tro polis: Hayvanlar Şehri İncelemesi
1

Zoo tro polis: Hayvanlar Şehri

Animasyon film severlerin ilgiyle beklediği zoo tro polis Zootopia adında farklı türden hayvanların uyum içerisinde bir arada yaşadığı çok büyük bir şehirdir. Bir gün şehirde daha önce hiç görülmemiş bir olay olur. JudyHopps adında bir tavşan bu fantastik dünyanın ilk tavşan polisi olur.

Untitled 1 1 - Zoo tro polis: Hayvanlar Şehri İncelemesi

Filmin Konusu

Zootropolis halkı Judy’nin bu işte başarılı olacağına inanmaz ve ona macera dolu bir görev verilir. Tavşan Judy’nin polislik geleceği bu göreve bağlıdır. Bu görevde ona yoldaşlık eden Tilki Nick, küçük dolandırıcılıklarla zengin olmaya çalışmaktadır. Nick, Judy’ye yardım ederek adını temize çıkartmaya çalışacaktır. Bu iş üzerinde inanılmaz maceralar yaşayan Judy ve Nick’in başlarından bakalım ne gibi olaylar geçecek. Bolt ve Karmakarışık animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard’ın hayat verdiği, animasyon severlerin büyük ilgi göstereceği bu film 10 Haziran’da sinemalarda.

Filmin Kadrosu

Animasyon, aksiyon, macera türündeki zoo tro polis  filminin yönetmenliğini Byron Howard, RichMoore, Jared Bush gibi usta isimler üstlenmekte. Yapımcılığını Jhon Lasseter ve ClarkSpencer’ın üstlendiği bu güzel animasyon filminin senaryosu ise Rich Moore, Jared Bush ve PhilJohnston’a ait. Zootropolis animasyon filminin Türkçe seslendirme kadrosu da oldukça zengin. Aysun Topar, Cem Yılmaz, Fatih Özacun, Suzan Acun, Emrah Özertem gibi ünlü ve tecrübeli isimler bu güzel animasyon filminin Türkçe seslendirmesinde yardımcı oldular

Bir önceki yazımız olan Star Wars: The Last Jedi’a Sayılı Günler Kaldı başlıklı makalemizde Star Wars: The Last Jedi, Star Wars: The Last Jedi inceleme ve Star Wars: The Last Jedi konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. benim çok beğendiğim bir filmdi, tavsiye ederim..