1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Film İncelemeleri
  3. Zamanın Sınırında Filmi Konusu ve Oyuncuları
Trendlerdeki Yazı

Zamanın Sınırında Filmi Konusu ve Oyuncuları

Zamanın Sınırında Filmi Konusu ve Oyuncuları

Her  geçen gün gelişen dünya sinemasında Ruslar da son zamanlarda yapmış oldukları filmlerle oldukça fazla ön plana çıkmaya başlamıştır. Film, aksiyon ve bilim kurgu tarzında oldukça başarılı bir yapım olarak izleyici ile 13 Nisan 2018 tarihinde buluşmuştur. 13 Nisan’da vizyona giren filmlerden bir tanesi olarak da oldukça fazla ilgi görmeyi başarmıştır.

Zamanın Sınırında filminin konusu izleyenlerde merak uyandırmaktadır. Mikhail Shurov isminde bir adam, taş madeni işletmesi sahibidir. Harika bir yaşamı olan Shurov, hayatta her şeye sahiptir. Ancak bir süre sonra maden ocağının birinde İkinci Dünya Savaşı’ndan kalma bir mezar kalıntısı çıkacaktır. Onun rahat, umursamaz tavırları ve kusursuz yaşamı ise dramatik bir hal almaya başlayacaktır.

Zamanda yolculuğu deneyimleyen Mikhail, bu mezarın içerisinde bulunan tüm cesetlerin ölümlerine şahit olacaktır. Günümüzden ve geçmişten bambaşka bir deneyim olarak görülen bu filmde Mikhail, kendisini zaman tuzağından kurtarmak için çabalayacaktır.

Zamanın Sınırında filmi oyuncuları ve konusu - Zamanın Sınırında Filmi Konusu ve Oyuncuları

Zamanın Sınırında Oyuncuları

Oldukça başarılı bir iş ortaya çıkaran ünlü Rus yönetmen Dimitry Tyurin’in yönetmenliğini üstlendiği filmde, çok başarılı oyuncular da yer almaktadır. Aksiyon ve bilim kurgu türlerinin bir arada yer almakta olduğu filmin başrolünde ise Pavel Priluchnyy yer almaktadır. Elena Lyadova, Igor Skylar, Semyon Treskunov, Kristina Brodskaya, Alexander Korshunov gibi ünlü isimlerin yer almakta olduğu oyuncu kadrosunda daha birçok isim de bulunmaktadır.

Zamanın Sınırında filminin senaryosunu ise Aleksandr Shevstsov kaleme almıştır. Beyazperdede çok fazla ilgi gören yapımın uzun süre etkisi altında bırakacağı da söylentiler arasına girmekte.

Bir önceki yazımız olan Vizyondaki Filmler: Sessiz Bir Yer başlıklı makalemizde 13 Nisan'da vizyona giren filmler, Sessiz Bir Yer filmi ve Sessiz Bir Yer konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap