1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Zamanda Kıvrılma Film İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Zamanda Kıvrılma Film İncelemesi

Zamanda Kıvrılma Film İncelemesi

20 Nisan 2018 tarihinde vizyona giren ve merak edilen filmlerden bir tanesi olarak Zamanda Kıvrılma filmi, son yıllarda fantastik filmlerin arasında yer alan, seyir keyfi de oldukça yüksek olan aile ile izlenecek filmlerden bir tanesidir. Bu hafta vizyona giren ve yüksek izleyici kitlesine ulaşmayı hedefleyen film, 2018 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımıdır.

Meg Murray ismindeki bir kız, dahi bir kardeşe sahiptir. Charles onun dahi kardeşidir. Calvin ise en yakın arkadaşlarıdır. Üçü birlikte her çocuk gibi oyun oynamaktadır. Ancak aradan bir süre geçtikten sonra günün birinde hiç beklemedikleri bir olay başlarına gelir. Meg ile Charles’ın bilim adamı olan babaları bir anda ortadan kaybolmuştur. Babalarının kaybolmasının sonrasında ise bu iki kardeş ve arkadaşları, bilim adamını bulmak için başlarına son derece büyük belalar açacakları fantastik bir maceranın içerisine gireceklerdir. Ancak bu macerada uzaydan paralel evrenlere kadar daha birçok fantastik dünyaya ait yerlere seyahat edecekler; muhteşem bir maceranın içerisinde kendilerini bulacaklardır.

Zamanda Kıvrılma - Zamanda Kıvrılma Film İncelemesi

Zamanda Kıvrılma Filmi Oyuncu Kadrosu

Zamanda Kıvrılma filmi, konusu ile her yaştan izleyicinin keyifle izleyebileceği ve merak ettiği bir sinema filmi olarak, oyuncuları ile de sinema sevenlerde merak uyandırmaktadır. Ava DuVernay’ın yönettiği filmin senaryosunu Jennifer Lee kaleme almıştır. Meg Murry rolünü Storm Reid üstlenirken, filmdeki cadı rolünü ise ünlü sunucu ve oyuncu Oprah Winfrey üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda Reese Witherspoon, Mindy Kaling, Chris Pine, Gugu Mbatha-Raw, Zach Galifianakis, Michael Pena gibi ünlü isimler de katkıda bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bu Hafta Vizyona Giren Yeni Filmler başlıklı makalemizde vizyon, Vizyona giren diziler ve Vizyona giren filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap