1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Yok Oluş: Yeni Bir Netflix Filmi
Trendlerdeki Yazı

Yok Oluş: Yeni Bir Netflix Filmi

Yok Oluş: Yeni Bir Netflix Filmi

Dizileri ve filmleri iyice adından söz ettiren Netflix yeni filmi olan Yok Oluş için yayınlanma tarihini duyurdu. 12 Mart Pazartesi günü tüm dünya ile aynı anda yayınlanacak olan film Netflix aboneleri tarafından hemen izlenebilecek.

YOK OLUŞ FİLMİ KONUSU

Lena eski bir asker ve biyologdur. Lena, Amerika’nın kıyı şeridi bölgesinde durmadan genişleyen uğursuz etkisi olduğuna inanılan ve bu etkiden dolayı fenomen bir yer haline gelen X bölgesinde yapılacak olan keşif ekibine katılır. Bu ekibe katılmasının en önemli sebebi ise bu bölgede daha önce kocasının başına neler geldiğini öğrenmektir. Operasyonu yapacak olan keşif ekibiyle keşfe çıkan Lena ve arkadaşları büyük bir şok yaşayacaktır.

Gittikleri bölge hayatlarından tut akıl sağlıklarına kadar etki edecek güzellik dolu lakin bir o kadar tehlikeli bir tabiatın içine girmiş olacaklardır. Bu tabiatın içerisinde mutasyona uğramış doğa güzellikleri ve canlılar bulunmaktadır.

Filmin teknik bilgilerine değinecek olursak, film aslında bir kitap uyarlaması. Filme ilham olan kitabın adı Southern Reach adlı üçleme serisidir. Filmin başrollerinde ise asi güzel Natalia Portman, Oscar Isaac, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson, Gina Rodriguez, Tuva Novotny yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Vizyoner yazar ve yönetmen Alex Garland üstleniyor. Alex Garland, Ex Machina filmi ile ünlü olmuş bir yönetmen.

Bir önceki yazımız olan Netflix'ten Korku Filmi Önerileri başlıklı makalemizde korku filmi önerileri, korku filmleri ve netflix korku filmi önerileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap