1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Yok Oluş – Annihilation 2018 İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Yok Oluş – Annihilation 2018 İncelemesi

Yok Oluş – Annihilation 2018 İncelemesi

Varlığı ilk fark edildiğinde çok fazla yer kaplamayan bir bölge olan Area X zamanlar genişliğini ve gizemini arttırmış ve devlet yetkilileri tarafından karantinaya alınmıştır. Farklı bir yapıya sahip olan bölge de bazı araştırmalar için bir grup gönderilir fakat bu grup ile ne bir iletişim sağlanabilir nede grup geri döner.

Yaklaşık 10 keşif grubunun gidip de dönmemesinden sonra umutsuzca gönderilen 11. grup dönmeyi başarmış fakat dönenlerin tamamı kanserden hayatını kaybetmiştir.

yok olus filminin annihilation fragmaniXzW 6QgghU Pope3SvTWHQ - Yok Oluş - Annihilation 2018 İncelemesi

Bütün olanlara ve neyle karşılaşacaklarını bilmemelerine rağmen bölgeye giren son grup , bir araştırmacı , bir psikolog ve bir antropolog ile bölgeye girerek önemli yerleri haritalandırıp gördükleri her şeyi raporlayacaklardır.

Muhteşem bir yerde son derece mükemmel gözüken alanların raporlamasını yapan son grubun bilmediği bir şey vardır. Bölgenin insanları yavaş yavaş ele geçirmesi ve zamanla tüketmesidir. IMDB den 7 puan alan 2018 yapımı olan filmi izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Akıl Oyunları Filmi Detaylı İncelemesi başlıklı makalemizde Açlık oyunları, Açlık oyunları detayları ve Açlık oyunları filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap