1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Yılmaz Erdoğan Açıkladı Organize İşler 2 Geliyor!
Trendlerdeki Yazı

Yılmaz Erdoğan Açıkladı Organize İşler 2 Geliyor!

Yılmaz Erdoğan Açıkladı Organize İşler 2 Geliyor!

Türk sinemasının en önemli isimlerinden bir tanesi olan Yılmaz Erdoğan, Organize İşler 2 filmi ile yıllar sonra tekrar sinemaya dönüyor!

Yaklaşık 13 yıl önce vizyona giren ve tüm Türkiye’de beğeni ile karşılanan “Organize İşler” filmi devam filmi ile gelecek yıl beyaz perdede olacak. Komedi dünyasının birbirinden ünlü isimlerini ağırlayan filmde Cem Yılmaz, Ersin Korkut, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Tolga Çevik ve Özgü Namal gibi isimler rol almıştı. Özellikle Tolga Çevik’in yıldızını parlatan film birçok komedi sahnesi ile izleyicinin hafızasında yer ediniyor.

Yılmaz Erdoğan: “Yaklaşık 3 Yıldır Üzerinde Çalışıyorum”

Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına katılan Yılmaz Erdoğan “Organize İşler 2 filminin müjdesini verirken çekimlerin Eylül ayında başlayacağını belirtti. Filmin üzerinde yaklaşık 3 yıldır çalıştığını kaydeden Erdoğan, senaryoyu çok yoğun bir şekilde kaleme aldığını ve yaklaşık 1 ay içerisinde de bitireceğini açıkladı. Önümüzde 2 aylık süreçte de filmin ilk taslaklarını ortaya koymayı hedefleyen Erdoğan, Eylül, Ekim ve Kasım ayları periyodlarında filmi çekeceklerini belirtti.

İlk Organize İşler filmi ilk olarak 2005 yılında vizyona girmiş birçok ünlü oyuncunun yıldızı bu filmle birlikte parlamıştı. Özellikle Ersin Korkut, Özgü Namal ve Tolga Çevik gibi isimler adını bu film ile duyurmuştu.

Organize İşler 2: Sazan Sarmalı 4 Ocak 2019’da Sinemalarda!

Gelecek yılın ocak ayında vizyona girmesi beklenen 2. filmin adı İMDB sitesinde “Organize İşler 2: Sazan Sarmalı” olarak açıklanmış. İkinci filmde Kıvanç Tatlıtuğ ve Demet Evgar gibi isimlerin rol alacağı tahmin ediliyor.

Bir önceki yazımız olan John Wick: Chapter 3’e Dair Son Dedikodular... başlıklı makalemizde John Wick, John Wick 3 ve John Wick: Chapter 3 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap