1. Ana Sayfa
 2. Yabancı Film İncelemeleri
 3. Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

Yenilmezler Sonsuzluk savaşı filmi henüz vizyona girmeden bile ilk fragmanıyla birlikte 24 saat içerisinde bugüne kadar en fazla izlenmiş fragman olarak da tarihe geçti.

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

Yenilmezler Sonsuzluk savaşı filmi henüz vizyona girmeden bile ilk fragmanıyla birlikte 24 saat içerisinde bugüne kadar en fazla izlenmiş fragman olarak da tarihe geçti.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanla birlikte rekorlarda alt üst edilmiş oldu. Marvel’in 60’tan fazla çizgi roman kahramanını bir araya getirmiş olan bu devam halkası fragmanın gösterime girmesiyle birlikte izleyicisini de ekrana kilitledi. 24 saat içerisinde toplamda 230 milyon kişi filmin fragmanını izledi.

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Fragmanı – İzle

Bahsedilen izlenme rakamına baktığımız zaman bu kadar süre içerisinde en çok izlenmiş olan fragman anlamına geliyor. Dolayısıyla bu da ciddi bir sayı demek. Bu yıl vizyona girecek olan film şimdiden tüm dikkatleri üzerine toplarken vizyona girdiği zaman gişe rakamları da merak ediliyor. Bilindiği üzere bu yıl vizyona giren en hitli filmler olarak O’nun 24 saatte kazandığı 197 milyon izleyici de geçmiş oldu.

Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Filminin Konusu

Kahramanların savaşı sonrasında bölünmeler yaşayan kahramanlar birbirinden uzak bölgelere savrulurla ancak dünya şimdi yeni bir tehlike altındadır. Çünkü sonsuzluk taşlarının peşinde düşen Thaos, dünyanın da görmüş olduğu en büyük tehditlerden bir tanesidir. İnsanlığın kaderi yine kahramanların ellerine düşüyor. Birbirinden uzakta olan bu kahramanlar bakalım nasıl bir araya gelip dünyayı kurtaracaklar. Bu da filmle birlikte gün yüzüne çıkacak.

Gişe rekorları kıracağına inanılan filmin Mayıs 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Sevgisiz Filmi İncelemesi başlıklı makalemizde sevgisiz, sevgisiz filmi ve sevgisiz filmi eleştirisi hakkında bilgiler verilmektedir.

84.0110
84.0Ortalama Puan
Değerlendirme

 • Film İzlenim Oranı
  70
 • Film hakkındaki düşünceniz
  90
 • Filmdeki en başarılı kahraman
  92

Yorum Yap