1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Diziler
  3. Yangın Nedeniyle S.W.A.T. Dizisinin Çekimleri Askıya Alındı!

Yangın Nedeniyle S.W.A.T. Dizisinin Çekimleri Askıya Alındı!

Yangın Nedeniyle S.W.A.T. Dizisinin Çekimleri Askıya Alındı!

ABD’de çıkan yangın dizi sektörünü de etkiledi. Kalofirniya’nın güneyindeki bir arazide çıkan orman yangını rüzgarında etkilemesiyle birlikte genişlemeye ve yayılmaya başladı. Yangın bölgede ciddi bir zarara neden olurken bu sezon için çekilen CBS’nin yeni sezon dizilerinden olan S.W.A.T’ında çekimlerini askıya uğrattı.

Dizi ilk olarak ABD’de 1970’li yıllarda ekrana gelmişti 2003 yapımı sonrasında yeniden aynı isimle filmin çekimlerine başlandı. Bugün filmin çekimleri ise Valenica’daki Santa Clarita Studios’ta gerçekleştirilmekte.

S.W.A.T.’IN ÇEKİMLERİ DURDURULDU

Yangın Nedeniyle S.W.A.T. Dizisinin Çekimleri Askıya Alındı - Yangın Nedeniyle S.W.A.T. Dizisinin Çekimleri Askıya Alındı!

Yangın bölgeye zarar verdi ve bu anlamda birçok konuta boşaltıldı. Bölgedeki eğitim kurumlarının da tatil edildiğini söyleyebiliriz. Bölgedeki trafik akışının da her iki yönlü olarak kapatılmış olması dizinin çekimlerinin de etkilenmesine bu nedenle de durdurularak geçici bir süreliğine ara verilmesine neden oldu. Dizinin çekimlerine ara verilmesinin nedeni ise dizi çekimleri için ortamın yeterince güvenli olmadığı.

Dizinin ertelendiği ise sosyal medya hesaplarından açıklandı. Oyuncu kadrosu ve yazar ekibi ise yangın sonrasında etkilenen herkes için duacıyız şeklinde bir ifade kullandılar. S.W.A.T. dizisinin çekimlerinin ise kaldığı yerden yeniden ne zaman başlayacağı konusunda henüz bir açıklama yapılmadı ancak dizinin takipçileri de merakla bekliyor.  Ancak tahminlere göre yangında güvenliğin tam olarak sağlanmasının ardından çekimler kaldığı yerden devam edecek. S.W.A.T. dizisi beğenilerin artması üzerine 7 bölüm daha uzatılmıştı.

Bir önceki yazımız olan Good Girls Dizisinin Fragmanı Yayınlandı! başlıklı makalemizde dizisi, girls ve good hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Bir yangının diziyi askıya aldıracak kadar etkili olacağını tahmin edemedim artık bir süre tekrar yayına girmesini bekleyeceğiz.

  2. Bu kadar büyük bir dizinin yangın sebebiyle neden kaldırıldığını anlamadım, yani sanırım yangın settede olmamış.

  3. Heyecanla beklediğim swaat dizisinin çekimlerinin askıya alınması şuanki en üzücü durumum, inşallah kısa bir süre içerisinde tekrar döner