1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Vizyondaki Filmler: Sessiz Bir Yer
Trendlerdeki Yazı

Vizyondaki Filmler: Sessiz Bir Yer

Vizyondaki Filmler: Sessiz Bir Yer

Sinema sevenler için 13 Nisan’da vizyona giren Sessiz Bir Yer filmi, belki de senin en iyi korku filmleri arasında yerini alması öngörülmektedir. Konusundan oyuncularına tüm sinema sevenleri etkilemeyi başaran filmde korkutucu ögeler yer almaktadır. ABD yapımı korku filminin yönetmen koltuğunda ve başrolünde ise John Krasinski yer almaktadır.

Korku filmi sevenlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan filmin oyuncu kadrosunda ise Emily Blunt, Millicent Simmonds, Noah Jupe, Cade Woodward, Leon Russom, Doris McCarthy gibi çok ünlü ve başarılı oyuncular da yer almaktadır. Sessiz Bir Yer filminin senaryosunu ise Scott Beck yazmıştır. Gerilim ve korku dalında son derece büyük yankı uyandıran filmin konusu da izleyenlerde büyük bir merak uyandırmaktadır.

Sessiz Bir Yer film - Vizyondaki Filmler: Sessiz Bir Yer

Sessiz Bir Yer Konusu

Sessiz Bir Yer filminde ele alınan konu ise metafiziksel varlıklarla alakalı bir konu olarak göz önüne çıkmaktadır. Bir anne ve bir baba, iki çocuğu ile sakin ve huzur bir kasabada; aynı zamanda da şehir yaşamından tamamen izole olmuş bir kasabada yaşamlarını sürmeye devam etmektedir. Evdeki çocuklar ise daha büyüme çağında olan küçük çocuklardır. Fakat bu evin içerisinde değişik bir olay da söz konusu olmaktadır.

Aile bireyleri, evin içerisinde kesinlikle ses çıkartmamakta ve evin içerisinde işaret dili ile anlaşmaktadır. Bunun sebebi sağır, dilsiz olmaları değil; evin içerisinde ses çıkartacak ve gürültü yapacak her şeyden uzak durmaya çalışmalarıdır. Ancak günün birinde çocuklardan birinin ses yapması ile beraber, ailenin peşinde olan varlığın dikkatini çeker.

Bir önceki yazımız olan Rampage: Büyük Yıkım Film İncelemesi başlıklı makalemizde Bilim Kurgu Filmleri, Rampage incelenmesi ve Yabancı bilim kurgu filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap