İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Vizyondaki Filmler Nasıl Takip Edilir?

Vizyondaki Filmler Nasıl Takip Edilir?

Vizyondaki Filmler Nasıl Takip Edilir?

Film tutkunları sık sık vizyona yeni giren filmler, yorumlar ve IMDM puanları gibi benzer konularda cep telefonlarına indirdikleri mobil uygulamalarla kolayca bilgi sahibi olabilirler.

  Film Tutkunları İçin Birebir Mobil Uygulamalar

 Mynet Sinema         

Kullanıcılara vizyona giren filmler hakkında ayrıntılı bilgiler verir, haberleri takip etmesini sağlar. Uygulama içinde filmlerin fragmanları, filmlerden kısa kesitler ve fotoğraflar bulunur Bunların yanında kullanıcılar filmlerin vizyona girdiği salonlar ve seanslar hakkında bilgilere kolaylıkla ulaşabilirler.

 Sinemalar

            Vizyona girecek olan ve girmiş tüm filmler hakkında ayrıntılı bilgiler, haberler videolar ve resimler uygulama içinde mevcuttur. Kullanıcılar tek tuşla IMDBpuanlarına, izleyici yorumlarına ulaşabilir ve tüm kullanıcılar gibi izledikleri filmlerin altında düşüncelerini paylaşabilirler, filmlerin gösterime girdiği salonlar ve seanslara kolaylıkla ulaşabilirler. Ayrıca uygulamanın film arşivinden eski filmler hakkında da bilgi sahibi olabilirler.

 35mm

           Kullanıcılar Vizyonda ki tüm filmler hakkında IMDB puanı fragmanlar, oyuncular ve resimlere kolayca ulaşabilir. Filmlerin vizyona girdikleri salonlar ve seansları öğrenebilir, izlemek istedikleri filmleri bir liste de toplayabilirler. Ayrıca vizyona girecek filmlerden beğendiklerini favorilere ekleyebilir ve vizyona girdikleri an da bildirim alabilirler. Film tutkunları bu uygulamada birbirlerini bulabilir takip edebilirler ve birbirlerinin film listelerine önerilerde bulunabilirler.

 Sinemia

        Uygulama içinde vizyondaki filmler hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olunabilir. Yapay zeka sayesinde kullanıcıların daha önce izlemiş olduğu filmleri baz alarak yeni film önerilerinde bulunur. kullanıcılar izlediği ve izlemek istedikleri filmleri bir listede toplayabilirler.

 Cinemaximum

          Bu uygulama da diğerleri gibi film tutkunlarını filmlerle buluşturur. Filmler hakkında bilgiler, afişler, kısa kesitler ve fotoğrafları kullanıcıların cebine taşır. Kullanıcılar vizyonda ki filmler, gösterimde olduğu salonlar ve seansları rahatlıkla takip edebilirler. Bu uygulamanın en iyi özelliklerinden biride bilet satın alma özelliğine sahip olması. Bu özellik sayesinde film tutkunları kuyruk beklemek zorunda olmadan tek tıkla biletlerini alabileceklerdir.

Bir önceki yazımız olan En İyi Film Listeleri Hangileridir? başlıklı makalemizde En İyi Film Listeleri, En İyi Film Listeleri 2018 ve En İyi Film Listeleri hangisi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap