İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Vizyondaki Filmler: Karımı Gördünüz Mü?
Trendlerdeki Yazı

Vizyondaki Filmler: Karımı Gördünüz Mü?

Vizyondaki Filmler: Karımı Gördünüz Mü?

Nisan ayı vizyona girecek filmler arasında yer alan ve oyuncu kadrosu ile sinema sevenlerde büyük bir merak uyandıran Karımı Gördünüz Mü? filmi, 6 Nisan’da seyircisi ile buluştu. Bülent Pelit’in yazıp yönetmiş olduğu filmin başrollerinde Peker Açıkalın, Ivana Sert, Nuri Alço, Esra Sönmezer, Coşkun Göğen, Arda Kural gibi daha birçok ismi görmek mümkün.

Oldukça eğlenceli ve geniş oyuncu kadrosu ile izleyenlere inanılmaz bir komedi sunmayı planlayan film, vizyona girmesi ile beraber son derece büyük ilgi görmeyi başardı. Karımı Gördünüz Mü? filmi, sinema sevenlere çok güzel bir komedi deneyimi sunarken aynı zamanda konusu ile de merak uyandırmayı başarmaktadır.

Karımı gördünüz mü - Vizyondaki Filmler: Karımı Gördünüz Mü?

Karımı Gördünüz Mü? Filminin Konusu

Hakkı adındaki iş adamı, son derece ünlü olmasının yanı sıra oldukça da zengindir. Aynı zamanda çok fazla turistik tesis ve yat sahibidir. Hakkı ve onun eşi Makbule, birlikte bir tatil yapmaya karar verirler. Ancak bunu kendine ait olan mekanlarda değil, karısının isteği üzerine oldukça güzel bir otelde yapmaya karar verirler. Karısını etkileyebilecek kadar güzel bir otelde yer ayırtan Hakkı, sonunda karısını tatile götürür.

Otelin kapısından içeri girer girmez ise tüm herkesin gözü bu çifte döner. Zira bu çift oldukça fazla gösteriş budalasıdır. Hakkı bir süre sonra fark edecektir ki karısı yanında yoktur. Bu andan itibaren, otelin içerisinde ve çevresinde karısını aramaya başlayan Hakkı, önüne gelen herkese karısını görüp görmediğini sormaya başlayacak; oldukça komik bir maceraya atılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı! başlıklı makalemizde Kızım ve Ben, Kızım ve Ben Film ve Kızım ve Ben filmi galası hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap