1. Ana Sayfa
  2. Türk Film İncelemeleri
  3. Vizyondaki Filmler: Cici Babam
Trendlerdeki Yazı

Vizyondaki Filmler: Cici Babam

Vizyondaki Filmler: Cici Babam

Sinemalarda bu hafta vizyona giren ve vizyona girdiği 20 Nisan‘dan itibaren oldukça yoğun bir izleyici kitlesi ile karşılaşan Cici Babam filmi, izleyenlerini gülmekten kırıp geçirmektedir. Konusu ile oyuncuları ve yönetmeni ile son derece eğlenceli bir yapım olan bu film, her yaştan izleyici kitlesini kabul etmektedir.

Filmde, üç kardeşin babalarının yaşamını yitirmesinin ardından yaşamakta oldukları olaylar anlatılmaktadır. Babalarının ölmesinin üzerine üç yetişkin kardeş, artık kendi hayatlarını kurmak istemektedir. Babalarının yerini doldurmak istememiş olmaları da annelerinin onlara baba bulma çabasına girmesine neden olmuştur. Yeni bir cici babanın ortaya çıkmasının ardından da kardeşlerin düzeni sarsılacaktır. Babalarının ölümünün üzerine annelerinin başka biriyle olma isteği, onlar için hazmetmesi zor bir durum haline dönüşecektir. Cici baba ise onlara kendini kabul ettirmek için uğraşmaktadır. Anneleri ve yeni cici baba adayının arasını bozmak için de kardeşler sinsi planlar içerisine girecektir. Her ne kadar hepsi birbiri için farklı dünyaların insanları olsalar da bir ortak noktada buluşmaya çalışacaklardır.

Cici Babam 1 - Vizyondaki Filmler: Cici Babam

Cici Babam Filmi Oyuncuları

Cici Babam filminin oyuncu kadrosunda, herkesin çok sevdiği televizyon programı olan Güldür Güldür Show ekibi yer almaktadır. Meltem Bozoflu’nun yönetmiş olduğu filmin yapımcılığını ise BKM ve Necati Akpınar üstlenmektedir. Onur Atilla, Özgün Aydın, Onur Buldu, Uğur Bilgin, Derya Karadaş, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Aslı İnandık, Mahir İpek gibi isimlerin başrolde yer aldığı filmin oyuncu kadrosunda Alper Kul, Yasemin Conka, İrem Sak, Burak Topaloğlu gibi daha birçok ünlü isim yer almaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Manyak Film İncelemesi başlıklı makalemizde gerçek kesit manyak, gerçek kesit manyak incelemesi ve gerçek kesit manyak kadrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap