1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Vizyondaki Filmler: Bordo Bereliler Afrin’de
Trendlerdeki Yazı

Vizyondaki Filmler: Bordo Bereliler Afrin’de

Vizyondaki Filmler: Bordo Bereliler Afrin’de

 Özel Kuvvetlere bağlı bordo bereli askerlerin terör örgütlerine yönelik yaptıkları operasyonu konu alan film. Afrin'de başlayıp, Bursa İnegöl'de son buluyor.

BABASININ ÖLÜMÜNÜN SONRA..

Macera filmi sevenler için bu hafta ‘Pasifik Savaşçı: İsyan’ filmini  şiddetle tavsiye ederiz. Filmde babasının uzaylılara karşı kahramanca ölümü sırasında Jaeger pilotluğu eğitimine devam etmekte olan Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Bir zamanların umut vadeden pilotuyken suç dünyasına bulaşan Jake’e uzaklaştığı kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans verilir.

Savaşın gölgesinde büyüyen cesur yeni nesil pilotlara liderlik etmekte olan Mako, dünyayı tehdit eden yeni bir tehlikeye karşı mücadele vermektedir. Yetenekli pilot Lambertve 15 yaşındaki Jaeger hackerı Amara ile güçlerini birleştiren Jake, elinde kalan tek aile ile birlikte dünyanın gördüğü en güçlü savunma hattı olma yoluna baş koyar. Yönetmen koltuğunda ise Steven S. De Knight oturuyor.

Jake, babasının ölümünün ardından eğitimini terk eder. Bir zamanların umut vadeden pilotuyken suç dünyasına bulaşan Jake'e uzaklaştığı kız kardeşi Mako Mori tarafından son bir şans tanınır.

KÖYDE YAŞAYAN BÜYÜCÜ BİR KADIN..

Bu hafta vizyona girecek bir diğer film ise ‘Çocuklar Sana Emanet’. Filmin oyuncu kadrosunda Engin Akyürek, Hilal Altınbilek ve Şerif Sezer var. Filmde geçirdiği trafik kazasının etkisini üzerinden atmaya çalışan iç mimar Kerem’in bir köyde yaşayan şifacı bir kadınla ve diğer köylülerle geçirdiği manevi arınma süreci filmde anlatılıyor. Yönetmen koltuğunda ise Çağan Irmak oturuyor.

geçirdiği trafik kazasının etkisini üzerinden atmaya çalışan iç mimar Kerem'in bir köyde yaşayan şifacı bir kadınla ve diğer köylülerle geçirdiği manevi arınma süreci filmde anlatılıyor.

ŞATONUN DIŞINA ÇIKAMAYAN PRENSES

‘Kayıp Prenses’ filminin yönetmen koltuğunda Oleg Malamuzh oturuyor. Animasyon türündeki filmin konusu ise şöyle: İstediği her şeye sahip olan Prenses Mila’nın sahip olamadığı tek şey özgürlüğüdür. Kral babasının yüzünden şatonun dışına adım atamayan Mila, sonunda bir fırsatını bulup kaçar.

Dışarıda Ruslan adında iyi niyetli, ancak bir şaşkın ve tembel bir ressamla tanışır. İki genç birlikte keyifli zaman geçirirken bu uzun sürmez, 100 yılda bir, bir prenses kaçırma huyu olan büyücü Kornomor, Mila’yı yakalayıp hapseder. Ruslan, aşık olduğu Mila’yı bulabilmek için maceralarla dolu bir yolculuğa çıkmak durumunda kalır.

 Prenses Mila'nın sahip olamadığı tek şey özgürlüğüdür. Kral babasının yüzünden şatonun dışına adım atamayan Mila, sonunda bir fırsatını bulup kaçar.

Bir önceki yazımız olan Dublör Kullanan Ünlü Oyuncular başlıklı makalemizde Dublör, Dublör kullanan ve Dublör kullanan oyuncular hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap