1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Vizyondaki Filmler: Bizim Köyün Şarkısı

Vizyondaki Filmler: Bizim Köyün Şarkısı

Vizyondaki Filmler: Bizim Köyün Şarkısı

Çınar, yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Ailesi ile beraber mutlu bir tablo çizen Çınar’ın en büyük hayali ise büyük hayali müzik yarışmasına katılmaktır. Çınar, yarışma gününün gelmesini sabırsızlıkla beklemektedir. Ancak babası bu sıralarda doğup büyümüş olduğu köyüne geri dönmek istemektedir.

Babasının bu kararını duyan Çınar’ın hayalleri yıkılır. Babasına karşı çıkar ancak tüm çabaları nafiledir. Zira babası köye dönme konusunda oldukça kararlıdır. Babasının kararını geri döndüremeyen Çınar ve ailesi köye dönerler. Çok zeki kız kardeşi Zeynep’le yeni yaşamlarına alışmak için çabalayan Çınar, köyde yeni arkadaşlar edinerek hayatını tekrardan yoluna sokmaya çalışır. Gerçek dostluğun ve arkadaşlığın ne demek olduğunu Çınar bu köyde anlayacaktır.

Aile ile izlenebilecek komedi filmi Bizim Köyün Şarkısı vizyona girmesinin ardından son derece fazla ilgi görmüştür.

Bizim Köyün Şarkısı filmi - Vizyondaki Filmler: Bizim Köyün Şarkısı

Bizim Köyün Şarkısı Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini Tuğçe Soysop üstlenirken, yapımcılığını BKM’nin kurucusu Necati Akpınar üstlenmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise BKM’nin Güldüy Güldüy Show programının oyuncularından Berat Efe Parlar, Dora Dalgıç, Esat Polat Güler, Eda Döğer gibi isimlerin yanı sıra Tansel Öngel, Güneş Sayın, Sezai Aydın, Aslı Omağ gibi oldukça ünlü isimler de yer almaktadır.

Bizim Köyün Şarkısı filmi, özellikle Güldüy Güldüy Show izleyenlerinin yoğun ilgi gösterdiği ve çocukların ailesi ile sinema keyfine varabileceği bir film olarak göz önüne çıkmaktadır. Film vizyona girdiği ilk hafta, izlenme sayısında liderliği bırakmadı ve ilgi de son derece fazlaydı.

Bir önceki yazımız olan Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok’tan Fragman Geldi! başlıklı makalemizde aşkın gören gözlere ihtiyacı yok, aşkın gören gözlere ihtiyacı yok incelemesi ve aşkın gören gözlere ihtiyacı yok konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap