1. Ana Sayfa
  2. Türk Dizi İncelemeleri
  3. Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Konusu Ve İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Konusu Ve İncelemesi

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Konusu Ve İncelemesi

Star TV’nin farklı dizilerinden biri olan Ufak Tefek Cinayetler başladığı günden itibaren seyircileri ekrana kilitlemeyi başarmıştır. Her bölümünde farklı sürprizlerin yaşandığı dizi, reyting rekorları ile geniş bir seyirci kitlesine de sahiptir.

Ufak Tefek Cinayetler Oyuncuları

Oyuncu kadrosu ile çok rağbet gören bu dizinin başrollerinde; Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Bade işçil, Tülin Özen, Mert Fırat, Selim Bayraktar, Ferit Aktuğ ve Yıldıray Şahinler yer almaktadır. Dizide farklı kurgular, aşk hikayeleri entrikalar ve eski arkadaşların öyküsü üzerinde durulmaktadır. İzleyiciler tarafından çok ilgi gören bu dizinin konusu ise aşağıda yer almaktadır.

Ufak Tefek Cinayetler Dizisi Konusu

Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de lise döneminden beri arkadaşlıklarını sürdüren  dört arkadaştan bahsedilmektedir. Oya, Merve, Arzu ve Pelin lise döneminde aynı okulda okumuş olan bir dörtlüdür. Liseden mezun olduktan ve üniversite hayatına atıldıktan sonra dahi bağları kopmamıştır. Kendilerine zengin birer eş bulan üç kadın dışında Oya, kendi ayakları üzerinde durmayı başarmıştır.

Sarmaşık’ta oturan bu dörtlünün eşleri ile entrika dolu anlar kızları beklemektedir. Arzu kocası tarafından aldatılmakta ve kocasından boşanmaktadır. Pelinîn eşi ise lise yıllarında Oya’nın erkek arkadaşıdır. Merve’nin eşi Serhan ile Oya arasında ise bir yasak aşk başlar. Her geçen gün entrikalar ile devam eden dizide birbirinden farklı sürprizler ise izleyicileri beklemektedir.

Dizi hakkında detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yaşayamayanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Konusu ve Oyuncuları başlıklı makalemizde Yaşayamayanlar, Yaşayamayanlar dizisi ve Yaşayamayanlar kadrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap