1. Ana Sayfa
  2. Türk Dizi İncelemeleri
  3. Türk Vampir Dizisi İsmi, Oyuncuları ve Konusu
Trendlerdeki Yazı

Türk Vampir Dizisi İsmi, Oyuncuları ve Konusu

Türk Vampir Dizisi İsmi, Oyuncuları ve Konusu

Son yıllarda dizi sektörünün internete taşınması ve aynı yabancı dizi kanallarında olduğu gibi Türk dizilerde de gelişim gösterilmesi söz konusu olmaktadır. Birçok farklı dizinin ortaya çıkması ile beraber yepyeni bir dizi daha dizi severlerle buluşuyor. Başrollerinde Elçin Sangu ve Kerem Bürsin’in yer aldığı dizinin ismi Yaşamayanlar olarak belirlendi.

Blu TV’den internet üzerinden yayınlanacak olan dizinin izlenme oranlarının ise oldukça fazla olması beklenmektedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Elçin Sangu, Kerem Bursin, Selma Ergeç, Birkan Sokullu gibi son derece ünlü ve genç isimler yer almaktadır. Yaşamayanlar dizisinin ilk fragmanının yayınlanmasından sonra ise dizi severler daha da merak etmeye başladı. İlk sezonunda 10 bölüm olarak yayınlanması beklenen dizinin, devam edip etmeyeceği ve yeni sezonların çekilip çekilmeyeceği ise bilinmiyor.

Yönetmenliğini Alphan Eşeli’nin yapmış olduğu, senaryosunu ise Pınar Bulut’un hazırladığı dizinin konusu ise herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Dizinin yüksek oranda izleyici ile karşılaşması beklenmektedir.

Yaşamayanlar dizisi oyuncuları - Türk Vampir Dizisi İsmi, Oyuncuları ve Konusu

Yaşamayanlar Dizi Konusu

Çekimlerinin bir bölümünün tamamlanmasının ardından merakla beklenen Yaşamayanlar dizisinin, vampir temalı bir konu işlediği bilinmektedir. Dizide en büyük isteği tekrar insana dönüşmek olan Mia rolünü Elçin Sangu üstlenmektedir. Son derece güzel ve etkileyici bir vampirdir. Dizideki iyi kalpli Numel adındaki vampiri ise Birkan Sokullu oynamaktadır. Kerem Bürsin ise Dmitry adındaki vampire can verecektir.

Bir vampir hikayesinin anlatılmakta olduğu dizinin ne zaman yayınlanmaya başlayacağı hakkında ise henüz bir bilgi verilmedi.

Bir önceki yazımız olan Koruyucu Konusu ve Oyuncu Kadrosu (Netflix) başlıklı makalemizde Koruyucu dizisi, netflix ve Netflix Türk Dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap