1. Ana Sayfa
  2. Fragmanlar
  3. Tom Hardy’li Venom’dan 2. Fragman Geldi!
Trendlerdeki Yazı

Tom Hardy’li Venom’dan 2. Fragman Geldi!

Tom Hardy’li Venom’dan 2. Fragman Geldi!
1

Tom Hardy’nin başrolünü aldığı Venom filminden 2. fragman geldi! Geçtiğimiz aylarda yayımlanan ilk fragmanı ile büyük bir merak uyandıran Venom filmi yeni fragmanla kesinlikle bizi havaya uçuracak derecede bir gümbürtüyle geliyor.

Yıllar önce Spider-Man’ın ve daha birçok kahramanın sinema haklarını satın alan Sony, fırsat buldukça bu kahramanların hepsini değerlendirmeye ve yeni filmler çıkarmaya devam ediyor. Telif hakları sebebi ile Spider-Man olmadan çekilmek zorunda kalınan Venom filmi temel olarak Lethal Protector isimli çizgi romanı temel alınarak çekilecek. Çizgi roman evreninde Spider-Man ve Venom yaşadıkları olayların ardından barışmaya karar verir ve bunun üzerine Venom karakterini canlandıran Eddie Brock farklı bir yaşama adım atmak için San Francisco şehrine taşınmaktaydı.

venom1

Filmin temel konusu ise Eddie Brock San Francisco şehrinde yaşayan hırslı bir gazetecidir. Burada yasa dışı deneyler yaptığı iddia edilen Life Foundation adlı bir firmanın her şeyini araştırmaya başlar. Gizlice girdiği şirketin binasında bir gece yarısı simbiyotlarla karşılaşır ve olaylar bu şekilde gelişir.

Venom Vizyon Tarihi

Legend, Mad Max, The Dark Knight Rises ve The Revenant gibi birçok filmde rol alan Tom Hardy özellikle The Revenant filminde gösterdiği performans ile “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında Oscar ödülüne aday olarak gösterilmişti. Ünlü ismin yanı sıra filmde Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott, Jenny Slate ve Scott Haze gibi isimlerde yer alıyor.

Zombieland, Suç Çetesi ve 30 Minutes or Less gibi ünlü filmlerin yönetmen koltuğunda bulunan Ruben Fleischer tarafından yönetilecek olan Venom filmi her ne kadar Marvel evrenine ait bir karakter olsa da Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası olmayacağı belirtildi. Bu sebeple de Marvel Sinematik Evreninde boy gösteren Tom Holland’lı Spider-Man ve Tom Hardy’li Venom birlikte bir filmde boy göstermeyecek.

Venom 5 Ekim 2018 tarihinde vizyona girecek.

Venom 2.Fragman

Bir önceki yazımız olan Önerilen Savaş Filmleri başlıklı makalemizde Önerilen Savaş Filmleri ve Savaş Filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap