1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Dizi Önerileri
  3. The Walking Dead 9.Sezon Fragmanı Geldi!
Trendlerdeki Yazı

The Walking Dead 9.Sezon Fragmanı Geldi!

The Walking Dead 9.Sezon Fragmanı Geldi!

İlk olarak 2011 yılında mini bir dizi olarak tasarlanan ve yalnızca 6 bölümden oluşan The Walking Dead dizisi planlanılanın aksine 8 sezonu geride bıraktı ve yeni sezon için artık gün sayıyor.

AMC’nin dünyaca ünlü dizisi The Walking Dead’in 9.Sezonu geçtiğimiz sezon henüz yayındayken duyurulmuştu. Oldukça geniş bir hayran kitlesi bulunan dizinin yeni sezonu hayranları tarafından merakla bekleniyordu. Yeni sezonda birçok önemli olay ve yenilik bizleri bekliyor. Çoğu izleyiciye göre 9.sezon dizinin son sezonu olabileceği görüşünde. Nitekim dizinin her ne kadar geniş bir hayran kitlesi gelecek yeni sezonlardan ve bölümlerden memnun olsa da bazılarına göre dizinin artık kabak tadı verdiği aşikar.

Rick Grimes’ın Son Sezonu!

Dizinin yapımcısı ve senaristi olan Robert Kirkman dizinin baş karakteri olan Rick Grimes’ın bu yıl son sezonu olduğunu açıkladı. Neredeyse 9 yıldır dizinin kemik kadrosunun baş oyuncusu haline gelen Lincoln, yeni sezonda canlandırdığı Rick Grimes karakterine veda edecek.

Comic-con kapsamında yayımlanan yaklaşık 6 dakikalık fragmanda birçok detay bulunuyor. Baş karakterimiz Rick Grimes’ın artık bir hayli yaşlandığı görülürken, hayatta kalan insanlar yeni bir medeniyet kurmak için hummalı bir çalışma içerisinde görülüyor. İşler tamda beklenildiği gibi gittiği sanılırken olaylar tekrar karışacak gibi duruyor. Özellikle dizinin ilk sezonunda görülen ve geçtiğimiz sezon tekrar karşımıza çıkan helikopter yeni sezonda da karşımıza çıkıyor. Acaba bu kez kahramanlarımız helikopterle bağlantı kurabilecek mi?

Yeni Sezon 9 Ekimde Başlayacak!

Dizinin hayranları tarafından merakla beklenen 9.Sezonu 9 Ekim tarihinde start alacak. Her zamanki gibi bu sezonunda toplam 16 bölümden oluşması bekleniyor.

İşte Fragman:

Bir önceki yazımız olan Netflix'in İddialı Dizisi Ozark'ın 2.Sezon Vizyon Tarihi Belli Oldu! başlıklı makalemizde netflix, Ozark ve Ozark 2.Sezon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap