1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Filmler
  3. The Vault Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

The Vault Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

The Vault Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Soygun yani The Vault filmi pek yakında vizyona giriyor. Filmin vizyon tarihi sonunda açıklandı. Filmin başrolünde oyuncu ve yönetmen koltuğunda çoğu zaman görmüş olduğumuz aslında bir elin parmağı kadar yeteneğe sahip olan James Franco bulunuyor. Filmin Türkiye’de gösterime giriş tarihi 5 Ocak 2018 olarak açıklandı. Filmin dağıtımını TME Films yapacak.

Filmde boşrol olan Franco’ya orange Is The New Black filminden de tanıyacağınız Taryn Manning, Francesca Eastwood ve Scott Haze eşlik edecek. Soygun ve gerilim filmi sevenlerin kaçırmaması gereken filmi bekleyenlerin sayısının da bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. The Vault filminin bu kez yönetmen koltuğunda Dan Bush oturuyor. Filmin senaryosu ise Conal Byrne tarafından kaleme alınmış.

The Vault Filmi - The Vault Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?

The Vault Özeti ve Detayları

Problemleri olan iki kız kardeş Leah ve Vee bir gangaster’in deposunu yakmış olan abilerini kurtarmak için banka soymaya zorlanacaklardır. Ancak kardeşlerin bankadan toplamış oldukları para abilerini kurtarmaya yetmeyecektir.  Bunun içinde bankanın müdür yardımcısı onları kasa dairesine götürür. Ancak asıl film buradan sonra başlar. Çünkü kasaya gittiklerinde onları bekleyen şey para değil vahşetin kendisisidir. Filmin ayrıntıları konusunda daha fazla ayrıntıya girmeden merakla bekleyenler için biraz daha heyecan verici olmasını tercih ediyoruz. Filmin yayınlanan fragmanları görsel anlamda başarılı bir filmin yapıldığını bize gösteriyor.  2017 yılı uzun metrajlı olan film İngilizce olarak sunuluyor.

 

The Vault Fragmanı 

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Aksiyon ve macera filmlerinde oldukça iddialı geliyor, fragmanda soygunun gerçektende tüm hisleri sonda yaşatacak gibi.