İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. The Outsider Dizisi Tanıtım ve Fragmanı

The Outsider Dizisi Tanıtım ve Fragmanı

The Outsider Dizisi Tanıtım ve Fragmanı

Bugüne kadar dünya savaşı ile ilgili bir çok film ve dizi yapıldı. Bu dizilerden bazıları ödüller dahi alırken bazıları beklentilerin altında kaldı. Bu akıma sessiz kalamayan son zamanların en büyük dizi yapım ekibi olan Netflix yeni bir dizi ile izleyicilerine yeniden merhaba diyor. 2. Dünya savaşı ile ilgili bir konunun ele alındığı dizi The Outsider için tanıtım duyurusu yapıldıktan kısa bir süre sonra dizi ile alakalı bir fragman da yayınlandı.

Suç ve drama türünde olan dizi ile ile ilgili yapılan tanıtım gecesinde baş rol oyuncusu oldukça heyecan uyandırdı. Başrolünde Oscar Ödüllü Jared Leto’nun oynadığı dizi şüphesiz çok izlenilen diziler arasına şimdiden girecek gibi duruyor. Savaş döneminde hapis yatan bir suçlu asker olsaydınız ne olurdu? sorusuna cevap niteliğinde olan bu dizide başarılı oscar ödüllü oyuncuya Kippei Shiina, Shioli Kutsuna, Emile Hirsch gibi başarılı oyuncular eşlik ediyor. Dizinin yönetmenliğini ise Martin Zandvliet üstleniyor.

THE OUTSİDER DİZİ KONUSU

İsmi daha bilinmeyen, Amerikalı Asker ve japon mafyası olan Yakuza biri hapishanede hücre arkadaşıdırlar. Bu ikili suç dünyasında oldukça fazla maceraya atılmış birer suçlulardır. Bu bağlamda yolları kesişen ikilinin birbirinden ilginç maceralarına tanık olacağız.

Fragmanında kullanılan müziklerin ve efektlerin oldukça etkileyici sergilendiği dizi japon mafyasının da acımasız yüzünü gösterecek. Diziyi sabırsızlıkla bekleyen netflix izleyicilerinin beklentisi fazla uzun sürmeyecek. 9 Mart tarihinde tüm dünya ile aynı anda netflix abonelerinin izleyebileceği dizi Dünya savaşının ve suç dünyasının atmosferini oldukça başarılı bir şekilde aktarıyor.

THE OUTSİDER DİZİ FRAGMANI

 

 

Bir önceki yazımız olan Yok Oluş: Yeni Bir Netflix Filmi başlıklı makalemizde Annihilation, ex machina ve natalia portman hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap