1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. The Blacklist 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Trendlerdeki Yazı
reaksiyion-alkis

The Blacklist 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

The Blacklist 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

2013 yılından bu yana izleyici ile buluşan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan The Blakclist dizisi geçtiğimiz aylarda 6.sezon onayını almış sevenleri tarafından büyük bir merakla yeni sezonun beklemeye başlamıştı. Peki The Blacklist 6. Sezon ne zaman başlayacak?

Her sezonu yaklaşık 22 bölümden oluşan dizinin 5. Sezonu bilindiği üzere geçtiğimiz yılın mayıs ayında sona ermişti. Sezon finali yayımlandıktan hemen sonra dizinin yapım ekibinden sevindirici haber gelmiş dizi yeni sezon onayını almıştı. Yeni sezon onayı almasına karşın dizi ekibinden yeni sezon ile ilgili resmi bir başlangıç tarihi verilmedi. Her ne kadar resmi olarak bir tarih verilmese de dizinin Eylül 2018’de başlaması bekleniyor. Nitekim daha önce yayımlanan sezonların tümü Eylül ayının son haftasında başlamıştı.

The Blacklist Konusu

Dizinin ana teması polisiye, suç ve dram gibi öğelerden oluşuyor. Dizinin ana karakteri olan Red isimli Raymond Reddington yıllar boyunca bir kanun kaçağı olarak sürdürdüğü yaşamını bir kenara bırakarak peşindeki güvenlik birimlerine teslim olur. Güvenlik ekiplerine teslim olan Red aynı zamanda elinde çok değerli bir eşya taşımaktadır. Bu eşya yaşadığı beldedeki tüm suç örgütlerine ait bilgilerin bulunduğu bir defterdir. Güvenlik görevlilerine bu defteri teslim etmek için tek bir şart öne süren Red, her şeyi yalnızca bir FBI ajanı Elizabeth Keen’e açıklayacağını belirtir ve tüm olaylar gelişir.

Bir önceki yazımız olan Gelmiş Geçmiş En Yüksek Bütçeli Filmler başlıklı makalemizde Avengers: Age of Ultron, Justice League ve Pirates of the Caribbean: At World’s End hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap