1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. The 100 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The 100 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

The 100 6.Sezon Ne Zaman Çıkacak?

Ekranların sevilen bilim kurgu dizilerinden bir tanesi olan The 100 geçtiğimiz aylarda 6.Sezon onayını almış, dizinin sevenleri tarafından yeni sezonun gelişi beklenmeye başlanmıştı. Peki 6.Sezon ne zaman başlayacak?

2014 yılında The CW ekranlarında yayımlanmaya başlanan The 100 dizisi 4 yıllık süreçte yaklaşık 5 sezon yayımlandı ve birçok alanda da çeşitli ödüllerin sahibi oldu. Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan dizi konusuyla da birçok yeni izleyiciyi kendisine çekmesini biliyor.

Yaklaşık 97 yıl önce gerçekleşen bir patlama sonrası dünya üzerindeki her şey yıkılmıştır ve dünya artık yaşanılması imkansız bir yer haline gelmiştir. Hayatta kalan insanlar 12 farklı bölgeye ayrılıp koloni şeklinde yaşamaya mahkum kalır. Bu şekilde bir süre idare etseler de zamanla insanların ellerindeki kaynak tükenme tehlikesi altına girer. Bu soruna bir çözüm bulmaya çalışan Ark Hükümeti suçlular arasından 100 kişi seçerek onları dünyaya gönderme kararı alır. Bu 100 kişi dünyaya dönerek bozulmayan gıdaları bulmak ve kalan insanları kurtarmak zorundadır.

The 100 6.Sezon Çıkış Tarihi

Son sezonlarda izleyiciyi diziden koparmaya başlayan yapım zamanla reytinglerinde bir düşüş yaşadı. Her ne kadar reytinglerinde ufak düşüşler yaşansa da dizinin hayranları diziyi hala merakla takip etmeye devam ediyor. Ülkemizde Netflix tarafından yayımlanan dizi ülkemizde de büyük bir hayran kitlesine sahip.

Gelen son haberlere göre The 100 6. Sezonu gelecek yıl Mart veya Nisan aylarında start alması bekleniyor. Dizi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi takip etmeyi unutmayın…

Bir önceki yazımız olan The Blacklist 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? başlıklı makalemizde The Blacklist ve The Blacklist 6.Sezon hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap