1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Taksim Hold’em Filmi Vizyona Girdi!

Taksim Hold’em Filmi Vizyona Girdi!

Taksim Hold’em Filmi Vizyona Girdi!

Sinema sevenlerin merakla beklediği 27 Nisan 2018 vizyona girecek filmler arasında dramatik komedi türündeki Taksim Hold’em filmi, bugün itibari ile beyazperdedeki yerini aldı. Film konusu ve oyuncuları ile sinema severlerin ilgisini çekmekte ve son derece merak edilmektedir. Filmin bugün itibari ile oldukça fazla ilgi görmesi de beklenemektedir.

Oyuncu kadrosunda Cingöz Recai, Ver Kaç, Aşk Olsun ve Ertuğrul 1890 gibi yapımlarda almış olduğu rollerle izleyenlere kendini sevdiren Kenan Ece, Ayla filmi oyuncularından Damla Sönmez ve Berk Hakman, Emre Yetim, Nezih Cihan Aksoy, Ahmet Tansu Taşanlar, Ege Kökenli, Ece Aydemir, Süleyman Karaahmet, Pelin Keskin Sayın gibi ünlü isimler yer almaktadır. Taksim Hold’em filminin yönetmeni olarak ise Michael Önder göz önüne çıkmaktadır.

Taksim Holdem Filmi - Taksim Hold'em Filmi Vizyona Girdi!

Taksim Hold’em Konusu

Taksim Hold’em filminin konusu da sinema severlerde merak uyandırmaktadır. Oldukça komik ve eğlenceli bir film olmasının yanı sıra izleyenlere dramatik anları da yaşatmaktadır. Alper, nişanlısının cumartesi akşamı olacak ve evlerinin hemen yakınlarında gerçekleşecek protestoya katılmasını istememektedir. Ancak nişanlısı, bu konuda Alper’e oldukça fazla baskı yapmaktadır. Alper ise bu protestoya katılmak yerine her hafta olduğu gibi evinde oturarak poker oynamayı istemektedir.

Bunun üzerine poker ekibi bu hafta da Alper’in evine yavaş yavaş toplanmaya başlar. Eve gelenlerin de poker oynamak yerine protestoya katılmak istemeleri ile beraber olaylar karışacaktır. Alper arkadaşlarını zar zor ikna eder ve evde poker oynamaya devam ederler ancak bu sırada dışarda arbede başlar. Evdekiler sığınmak isteyenleri evin içine almak ister ancak Alper olaylara karışmamak için eve almak istemez. Sonuç olarak sığınmacılar eve alınır ve komedi dram tarzındaki film başlamış olur.

Bir önceki yazımız olan 27 Nisan'da Vizyona Girecek Filmler başlıklı makalemizde 27 Nisan'da Vizyona Girecek Filmler, Avengers: Sonsuzluk Savaşı ve Lanetli Konak hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap