İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Spawn, Beyazperde’ye Merhaba Demeye Hazırlanıyor

Spawn, Beyazperde’ye Merhaba Demeye Hazırlanıyor

Spawn, Beyazperde’ye Merhaba Demeye Hazırlanıyor

Dünyanın en ünlü çizgi roman serilerinden biri olan ve her kuşaktan milyonlarca hayranı bulunan Spawn 2018 yılında sevenleri ile beyazperde üzerinden buluşmaya hazırlanıyor. Fantastik – Korku türünde yer alan Spawn dünyanın en ünlü isimlerinden biri olan Todd McFarlane imzalı olarak tam 20 yıl sonrasında tekrardan meraklıları ile buluşacak.

Spawn serisinin yaratıcısı ve yazarı olan Todd McFarlane, geçtiğimiz hafta verdiği bir röportaj sırasında milyonlarca meraklısı bulunan Spawn serisinin film çekimlerinin 2018 yılının başlarında başlayacağını ve yıl sonuna kadar tüm sevenlerin serinin tam 20 yıl sonra çekilen ikinci filmini izleyebileceklerini söyledi.

Todd McFarlane filmin hem yönetmenliğini hem de senaryosunu kendisinin üstlenmiş olduğunu belirtirken orijinal hikayeye sadık kalınacağını ve eski hayran kitlesinin hiçbir şekilde küsmeyeceğinin altını çizdi. Film ile ilgili birçok alanda konuşmalar başlamışken oyunu kadrosu ile ilgili olarak hiçbir net bilgi verilmedi.

4985952 heavyweaponsspawn 774228 1024x576 - Spawn, Beyazperde’ye Merhaba Demeye Hazırlanıyor

İlk Spawn Filmi 1997

İlk film 1997 yılında Mark A.Z. Dippe’nin yönetmenliği ile çekilmiş olup Spawn karakterini Michael Jai White canlandırmıştı ve çok iyi bir gişe hasılatı elde edilebilmişti. Bu filmin ise usta bir yazar tarafından kaleme alınacak senaryosu ve 20 yıl içerisinde gelişmiş olan sinema efektleri düşünüldüğünde hem eski hem de yeni büyük bir hayran kitlesine hitap edileceği belirtiliyor.

Çizgi roman meraklıları ile birlikte tüm sinema severlerin ortak bir paydada buluşacağı ve kahramanlık konusu işleyen filmler yerine anti kahraman bir başrol görülecek olan film önümüzdeki sene vizyona girecek ve şimdiden çok başarılı bir gişe hasılatını garantilemiş görünüyor. Önümüzdeki günlerde açıklanacak olan oyuncu kadroları ise filmin bağımlılığını şimdiden arttırmaya başlarken Spawn hayranları birçok forum üzerinde Spawn ve Twitch Williams rolleri için kafalarında belirlemiş oldukları aktörleri paylaşmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Aile Arasında 5. Haftada Zirvede başlıklı makalemizde aile arasında, aile arasında filmi ve gişe hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap