İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Diziler
  3. Söz Dizisi Salin Kimdir? (Eylemin Kardeşi)

Söz Dizisi Salin Kimdir? (Eylemin Kardeşi)

Söz Dizisi Salin Kimdir? (Eylemin Kardeşi)

Son iki sezondur pazartesi günlerine ambargo koymayı başaran asker dizisi sözde her bölümde farklı bir heyecan yaşanmaya devam ediyor. Özel harekatçıların sevilerek takip edildiği dizide her bölüm sonrasında ortalık biraz daha karışıyor ve tam işin içinden çıkılamaz denildiği anda senaryoda öyle gelişmeler yaşanıyor ki insan bir sonraki bölümü izlememek içinde kendisini tutamıyor.

Söz dizisinde en son olarak Salin isimli eylemin kardeşi de diziye dahil edilmişti. Buna göre pazartesi gününü kapatmı olan dizide farklı oyuncularda peşi peşine gelmeye başladı. En son diziye giren oyuncu ise Salin oldu peki Salin Kimdir?

Salin’in gerçek adı nedir?, Salin hakkında detaylı bilgiler hepsi ve Salin hakkında aradığınız tüm bilgileri de makelemizde sizinle paylaşıyoruz.

Söz Dizisi Salin Kimdir Eylemin Kardeşi2 - Söz Dizisi Salin Kimdir? (Eylemin Kardeşi)

Salin Fransız ajanı olan Eylem’in fransa’da yaşayan kardeşi. Salin’in okulu uzamıştır çünkü onun hayatına giren farklı kişiler okulun uzamasına neden olmuştur.

Salin karakterini canlandıran oyuncunun ismi Ece GÜRER. Daha önce dizilerde fazla göremediğimiz isim oyunculuk dünyasına da henüz yeni giriş yapıyor.

Ece Gürer’i muhteşem yüzyıl Kösem dizinden de hatırlayanlar olacaktır. Orada canlandırdığı Firdevs karakterinde kendisinden bekleneni gerçekleştirmişti. Ancak bununla kalmayıp Arka Sokaklar dizisinde de Yeşim rolünü almıştı.

Oyuncu aslında isim yapmış olan dizilerde boy göstermiş ancak ismini de çok fazla duyuramamıştı. Ancak Söz dizi yaratmış olduğu etki ve karakterlerin üzerine düşen görevler nedeniyle oyuncunun daha fazla tanınmasını sağlayacak gibi.

Ece Gürer Söz Dizisinde Salin  

Söz Dizisi Salin Kimdir Eylemin Kardeşi - Söz Dizisi Salin Kimdir? (Eylemin Kardeşi)

Bir önceki yazımız olan Eski ABD Başkanı Ronald Reagan’ın Hayatı Dizi Oluyor başlıklı makalemizde abd başkanı, Eski ABD Başkanı Ronald Reagan’ın Hayatı Dizi Oluyor ve Reagan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Söz her hafta çok değişik bir konuyla geliyor vallahi her hafta bir diğer haftayı daha çok iple çekiyorum.

  2. Önceden bir kaç dizide Ece Güreri görmüştüm ancak söz’de yer alacağını hiç tahmin edemedim bir baktım dizide yer almaya başlamış.