İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Türk Dizi İncelemeleri
  3. Söz Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Nedir?

Söz Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Nedir?

Söz Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Nedir?

Söz Dizisi

            Söz dizisi geçen sene yayın hayatına başlayan başarılı bir dizidir. Dizide tema olarak vatan aşkı ile yanıp tutuşan 7 kişilik bir timin askeri mücadeleleri ve sosyal hayatları ön plana çıkmaktadır. Gerçek hayatta yaşanmış askeri olaylar söz dizisi konusu olarak izleyicilere bütün çıplaklığı ile anlatılmaktadır. Yayın hayatına girdiği günden beri reytinglerde sürekli birinci sırada bulunan söz dizisinin izleyici tarafından bu kadar ilgi ile takip edilmesinin nedeni de gerçek hayattaki askeri sorunların dizide de bütün doğallığı ile canlandırılmış olmasıdır.

            Dizide ordu içinde genelde sorunlu ancak alanında uzman olan kişiler seçilmiş ve bir tim meydana getirilmiştir. Bir yarbaya bağlı olarak vatan görevinde bulunan tim elemanları birbirlerine abi kardeş ilişkisinden daha yakındır. Bu anlamda dizi de vatan sevgisinin nasıl olması gerektiği ve Türk askerinin halkı ile nasıl bütünleşerek sorunların üzerinden gelebileceği gibi konular izleyiciye ustalıkla anlatılmıştır.

 Söz Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?

Söz Dizisi 29 Ocak Neler Olacak 31. Bölüm Fragmanı İzle - Söz Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Nedir?

            Dizide 14 ana karakter bulunmaktadır. Bu karakterlerden Yavuz, Mücahit, Ateş, Aşık, Fethi, Ali Haydar, Feyzullah 7 kişilik timin elemanlarıdır ve sürekli iç içedirler. Tim Yarbay Erdem Kaçmaz’a bağlı olarak çalışır. Dizide görev alan Eylem karakteri ise hem Fethi’nin sevgilisi hem de istihbarat görevinde çalışan bir görevlidir. Bunun dışında Yavuz Karasu’nun karısı olan Bahar doktor, Yarbay Erdem’in karısı Güler ve kızı Nazlı dizinin ana karakterleri arasında yer alır. Dizide vatan haini rolünde görev alan Çolak ve vatan haini gibi görünen ancak Türk istihbaratı için çalışan Agah karakterleri ön plandadır.

            Söz dizisi oyuncuları arasında Yavuz karakterine Tolga Sarıtaş, Çolak karakterine Serhat Kılıç, Agah’a Mehmet Özgür, Bahar karakterine Aybüke Pusat, Eylem’e Meriç Aral, Erdem’e Nihat Altınkaya, Fethi karakterine Burak Sevinç, Mücahit karakterine Görkem Sevindik, Ali Haydar’a Mustafa Yıldıran, Ateş’e Eren Vurdem, Feyzullah’a Aytaç Şaşmaz, Aşık karakterine Doğukan Polat, Güler karakterine Nil Günal ve Nazlı karakterine ise İlayda Ildır can vermektedir.

 Söz Dizisi Önemli Bölümleri

            Söz dizisinde her bölüm aşırı derecede heyecanlı geçmektedir. Ancak son bölüm özellikle sırların ortaya çıkması açısından çok önemli oldu. Daha önceki bölümlerde babasının hain olduğunu zanneden Yavuz Karasu babasının gerçek kimliğini ve devlet için çalıştığını öğrendi. Söz dizisi 31. bölümde büyük sır ortaya çıkarken Yavuz aklındaki sorulara doğru cevapları babasından almış oldu.

220120181430268118903 2 41 - Söz Dizisi Oyuncuları Ve Konusu Nedir?

Bir önceki yazımız olan Sen Anlat Karadeniz Oyuncuları, İncelemesi Ve Bölümleri başlıklı makalemizde sen anlat karadeniz, Sen anlat karadeniz bölümleri ve Sen anlat karadeniz haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap