İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Film İncelemeleri
  3. Sihirbazlar Çetesi 2 İncelemesi Ve Oyuncuları

Sihirbazlar Çetesi 2 İncelemesi Ve Oyuncuları

Sihirbazlar Çetesi 2 İncelemesi Ve Oyuncuları

Sihirbazlar Çetesi 2

Aksiyon, gerilim, gizem ve komedi türünde çekilen ve ilk bölümüyle seyircileri kendine hayran bırakan Sihirbazlar Çetesi filminin üç yıl aradan sonra ikinci bölümü vizyona giriyor. İlk filmde FBI’yı alt ederek yaptığı işlerle halkın sevgisini kazanmayı başaran Dört Atlı bu defa bir teknoloji devinin tehdidiyle imkânsız bir soygun işine bulaşıyorlar. Danny, Merrit, Jack ve Lula’nın tek umutları daha önce hiç yapılmamış bir sihirbazlık numarasıyla adlarını temize çıkartmak.

Filmin Konusu

Dört Atlı’nın bu iş üzerindeyken başından enteresan olaylar geçiyor. Amerika’da başlayan ve Asya’da devam eden bu büyük macera seyircisini beyaz perdeye kilitleyecek.Birbirinden heyecanlı ve ilgi çekici sahneleriyle aksiyon, gerilim ve komedinin bir arada harmanladığı Sihirbazlar Çetesi 2 seyirciyi 115 dakika boyunca kendine bağlayacak ve sihri altına alacak. Yönetmenliğini Jon M. Chu’nun yaptığı Sihirbazlar Çetesi 2 Türkiye’de 10 Haziran’da gösterime girdi. Her saniyesini ilgiyle izleyeceğiniz bu filmi aksiyon, gizem ve komedi tutkunlarına şiddetle tavsiye ederiz.

Filmin Kadrosu

AlexKurtzman ve RobertoOrci’nin yapımcılığını üstlendiği Sihirbazlar Çetesi 2 filminin senaryosu Ed Solomon ve Pete Chaiarelli tarafından kaleme alınmıştır. Yönetmenlik koltuğunda Jon M. Chu harika görsel şovlar yaratmıştır.  Başrolde ise Morgan Freeman, Daniel Radcliffe, Mark Rufallo, Michael Caine ve WoodyHarrelsongibi usta isimler yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Korku Seansı 2 İncelemesi başlıklı makalemizde korku, ncelemesi ve seans hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Siharbazlar çetesi 2 incelemesi için teşekkürler. Filmi incelemenizden sonra izledim ve boşa övgülerinizi almadığını gördüm sihirbazlar çetesi 2 kadrosu harika sihirbazlar çetesi 2 konusu harika insan daha ne isteyebilir ki.. ?