1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Diziler
  3. Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Nefes İsimli Oyuncu Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Nefes İsimli Oyuncu Kimdir?

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Nefes İsimli Oyuncu Kimdir?

ATV ekranlarında ikinci bölümü yayınlanmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken başarılı yapıtlardan birisi olan Sen Anlat Karadeniz dizisiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yalnız konusuyla değil müziklerinin yanı sıra oyuncu kadrosuyla da başarılı bir grafik çizen dizide her yeni bölümde merak ediliyor.

Dizide Karadeniz insanının sıcakkanlılığının yanı sıra aynı zamanda müziklerde etkileyici bir şekilde seçilmiş. Ancak dizinin son dönemlerde en çok merak edilen noktası ise kadın oyuncusunun kimliği. Dizide iki bölümdür onun üzerine dönen sahneler sonrasında  iyi bir oyunculuk sergileyen oyuncunun adı İrem Karadeniz.

Aslında siz İrem Karadeniz’i bundan önceki dizilerde de görmüştünüz. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde konservatuar eğitimi almış olan İrem Helvacıoğlu kaç yaşında ve nereli?

Dizi severlerin dikkatini çekmeyi başaran oyuncu bundan öncesinde Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde de rol almıştı. Güzelliği ile dikkatleri de çeken oyuncu hakkındaki merak ettikleriniz aşağıda yer almakta.

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Nefes İsimli Oyuncu Kimdir - Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Nefes İsimli Oyuncu Kimdir?

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

1990 yılında Almanya’ da doğan oyuncu aslen Ankaralıdır fakat uzun yıllar boyunca Almanya’da ikamet ediyordu. Oyunculuğa olan ilgisi sayesinde de Türkiye’ye dönüşünün hemen ardından Müjdat  Gezen Sanat Merkezinde konservatuvar eğitimi almıştır. Oyunculuğun ilk yıllarıdna Behzat Ç. Dizisinde bir rol almış ve buradaki oyunculuğu beğenilince Muhteşem Yüzyıl dizine transfer oldu. Daha sonrasında oynadığı diziler arasında ise  Kurtlar Vadisi Pusu ve Güneşin Kızları  yer alacaktır.  İrem Helvacıoğlu, şimdilerde ATV ekranlarının iddialı dizisi Sen Anlat Karadeniz de Nefes karakterini canlandırıyor.

Bir önceki yazımız olan İMDB Puanı Yüksek Korku Filmleri başlıklı makalemizde imdb yüksek diziler, imdb yüksek yabancı diziler ve yabancı diziler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap