1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Sen Anlat Karadeniz 4. Bölümde Neler Yaşandı?

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölümde Neler Yaşandı?

Sen Anlat Karadeniz 4. Bölümde Neler Yaşandı?
 Sen Anlat Karadeniz son  (4.)  bölümde neler oldu?

 

Nefes ve Yiğit’i bulamadığı için deliye dönen Vedat, yayla evinden bir kurban alarak ayrılacaktır. Bu kurban tabiki Mustafa’dır ve Vedat, Kaleli Ailesi’nin ocağına çok büyük bir yangın düşürür. Ya Tahir aralarından ayrılacaktır, ya Mustafa. Seçim Kalelilerindir inisiyatifine kalmıştır.

Ama Deli Tahir, deliliğini konuşturduğu müthiş bir planla abisinin yerini öğrenir. Tayfasını toplayıp yola koyulur, yanına Yangazları da alarak abisini kurtarmaya gider. Deli Tahir’in bu cesareti abisini kurtarmaya yetecek midir? Eyşan ise bu cehennemin tek soğuk zekasıdır. Nefes’in umudunu geçmişten gelen tek bir fotoğrafla söndürmeyi başarır.

Bu fotoğrafı gören Tahir yıkılır ve Nefes’i korumaktan değil ama Nefes’in kendisinden vazgeçer. Artık o Mercan’la evlenmeyi kabul eden bir adamdır. Nefes vicdanıyla büyük bir savaştadır. Kendisine çektirilen acılara yıllarca katlanmıştır ama kendisi yüzünden başkalarının acı çekmesini istemez. Bu hesaplaşmanın sonunda, Nefes özgürlüğünden vazgeçer. Ancak mahpusluğunun sınırlarını bu sefer kendisi çizmeye mahkumdur.

Hemen alttan Sen anlat karadeniz dizisinin 4. bölümünü HD kalitesin’de ve kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnsanlık Suçu Yakında Kanal D Ekranlarında başlıklı makalemizde insanlık suçu, insanlık suçu fragmanı ve insanlık suçu konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Sen Anlat karadeniz hem karadenizi hemde psikopat kişilerin toplumda varlığını anlatan bir dizi ama aşırı şiddet olması insanı diziden soğutuyor maalesef.