1. Ana Sayfa
  2. Türk Dizi İncelemeleri
  3. Şahsiyet Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Trendlerdeki Yazı

Şahsiyet Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Şahsiyet Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Son zamanlarda oldukça fazla göz önüne çıkan internet dizileri, dizi severleri oldukça etkilemektedir. Çok etkileyici konusu ve kaliteli bir yapım olması ile Şahsiyet dizisi de seyircisi ile buluşmasının ardından yüksek oranda bir izlenme seviyesine ulaştı. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlenmiş olduğu dizinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden usta oyuncular yer almaktadır.

Onur Saylak’ın yönetmenliğini üstlendiği, senaristliğini Hakan Günday’ın üstlenmiş olduğu bu yapımın başrollerinde ise Haluk Bilginer, Cansu Dere, Metin Akdülger, Şebnem Bozoklu, Necip Memili, Hüseyin Avni Danyal, Müjde Ar, İbrahim Selim ve Fırat Topkorur gibi oldukça ünlü isimler yer almaktadır.

Puhu TV’de yayınlanan dizinin konusu ise izleyen herkesi oldukça fazla etkilemeyi başarmaktadır.

ahsiyet Dizisi Oyuncuları - Şahsiyet Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Şahsiyet Dizisi Konusu

Şahsiyet dizisi bir seri katilin hikayesini anlatmaktadır. Eskiden adliye çalışanı olan ve artık emekli olarak evinde hayatını sürdürmekte olan bir adam, günün birinde Alzheimer hastası olduğunu öğrenir. Hayatının geri kalanında yaşamış olduğu her şeyi unutacak olması ona ilham verir ve intikam almak istediği herkesi sırasıyla öldürmeye başlar.

Aynı zamanda cinayet masada çalışmakta olan bir kadın polis, emniyette yer alan tek kadın polistir. Ancak oldukça zeki bir polis memuru olması ile beraber görev aldığı departmanda birçok sorun yaşamaktadır. Bu seri katil vakası ile ilgilenmeye başladığında ise büyük problemler de peşinden gelmeye başlayacaktır.

Seri katilin kızı ise Avusturalya’da oğlu ile beraber yaşamaktadır. Eşinin boşanma davası açması ile beraber babasının yanına gelir.

Bir önceki yazımız olan En Çok İzlenen Türk Dizileri başlıklı makalemizde en çok izlenen türk dizileri, En fazla reyting yapan türk diziler ve reyting yüksek türk dizileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap