1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Romantik Komedi Rüzgar Filminin Fragmanı Yayınlandı

Romantik Komedi Rüzgar Filminin Fragmanı Yayınlandı

Romantik Komedi Rüzgar Filminin Fragmanı Yayınlandı

Film denilince alternatiflerinizin bol olduğunu bilirsiniz. Bazıları komedi filmine bazıları, romantik filmlere bazıları da aksiyon filmlerine düşkündür. Ancak komedi ve romantizmin bir arada olduğu filmlere de sanıyorum kimse hayır diyemeyecektir. İşte Rüzgar filmi bu anlamda bugün itibariyle yeni fragmanını yayınladı. Filmin fragmanına baktığımız zaman bize büyük eğlence sunacak gibi görünüyor çünkü filmin içerisinde bol yıldız oyuncu var. Filmin başrol oyuncuları ise Belçim Bilgin ve Halil Sezai. Şarkılarıyla beğeni toplayan Halil Sezai’nin filmdeki oyunculuğu ise merak konusu.  Film sevgi ve hayat dolu bir aile etrafında renkli bir yolculuğu izleyenlere sunuyor.

Zihinsel Engellilik Nedir1 - Romantik Komedi Rüzgar Filminin Fragmanı Yayınlandı
Rüzgar filmi izle

Rüzgar Filminin Konusu

Kariyerine son derece bağlı bir kadın olan Ece 35 yaşındadır ve özel bir şirkette genel müdür yardımcılığı görevini üstleniyor. Ece’nin sevgilisi Alper’le birlikte mutlu bir birlikteliği vardır ancak birlikteliklerinde iki yıllık bir zaman geçtiği için artık evlenmenin de vakti gelmiştir. Ancak Alper’in evlendiklerinde çocuk istemelerine Ece karşı çıkıyor ve evlilik planları da bu nedenden dolayı sürekli erteleniyordu. Ancak tesedüf bir olay onların hayatlarını değiştirecektir. Bir kapkaç çetesi elemanı olan 10 yaşındaki rüzgar Alper ve Ece’nin aile bağlarının güçlenmesine neden olacak ve artık evlenmelerinin vaktinin geldiğini her ikisi de düşüneceklerdir.

Filmde Rüzgar isimli çocuğu canlandıran isim Ata Berk Mutlu aslında si onu dizilerden ve daha önceki sinema filmlerinden de tanıyorsunuz. Filmin oyuncu kadrosunda ise şu isimler yer alıyor. Nebil Sayın, Hülya Duyar, Altuğ Yücel ve Cezmi Baskın. Yönetmen koltuğunda ise F.Serkan Acar var.

Rüzgar Filmi 19 Ocak 2018’de sinemalarda gösterime giriyor.

 

Bir önceki yazımız olan Suudi Arabistan’da Sinema Yasağı Kalkıyor başlıklı makalemizde arabistan da sinema, arabistan filmleri ve arabistan sineması hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Rüzgar filminin söylentileri gelmişti, fragmanı ile birlikte ne kadar kaliteli olduğunu gösterdi, gerek konusu gerekte oyuncuları şimdilik çok hoş gözükmekte, inşallah bunu yayınlayıncada koruyabilirler.

  2. Hem romantik, hemde komedinin birlikte olduğu film hem sevgiliniz hem aileniz hemde arkadaşınızla rahatlıkla izleyebileceğiniz bir film olmuş, kendine ait bir sürükleyiciliği var.