1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Rampage: Büyük Yıkım Film İncelemesi
Trendlerdeki Yazı

Rampage: Büyük Yıkım Film İncelemesi

Rampage: Büyük Yıkım Film İncelemesi

Rampage: Büyük Yıkım filmi macera ve bilim kurgu türlerinde izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Filmde ele alınan konu ise oldukça farklı olmaktadır. Bir primatologun yaşamış olduğu eşsiz bir dostluğa herkes tanık olmaktadır. Davis Okoye, sürekli olarak insanları kendisinden uzak tutmaktadır ve kimse ile yakın bir bağ kuramamaktadır. Bu nedenden dolayı bu işi yapmaya karar verir. Bir goril ile ilgilenmeye başlar. Bu goril ise çok zekidir ve aralarındaki bağ giderek büyür. Bunun sonucunda da Davis’in en yakın arkadaşı bu goril olur. Fakat korkunç deneyler, hayvanlar üzerinde yapılmaktadır.

Davis’in arkadaşı da bu deneylere maruz kalır. Çok zeki ve kibar olan goril bir anda canavara dönüşür. Davis ise bu olayın arkasında olan gizemi çözmeyi amaçlar. Fakat araştırmalarını ilerlettikçe korkunç bir manzara ile karşılaşır. Birçok hayvan daha korkunç deneye maruz kalmıştır. Bunun sonucunda da bir genetik mühendisinin yardımını ister. Davis’in artık tek amacı bu genetiği ile oynanmış hayvanları tekrar eski hallerine döndürmektir ve Dünya’da oluşabilecek tehlikeyi engellemek istemektedir.

rampage büyük yıkım - Rampage: Büyük Yıkım Film İncelemesi

Rampage: Büyük Yıkım Filmi Oyuncuları

Rampage çok etkileyici bir olay örgüsü ile izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Filmde kullanılan görsel efektler de oldukça kalitelidir. Filmde oyuncuların sergilemiş olduğu performansta oldukça başarılıdır. Dwayne Johnson hayranlarını oldukça kaliteli bir yapım beklemektedir. Filmde yer alan diğer oyuncular ise güzelliği ile dikkatleri üzerine toplayan Naomie Harris, Malin Åkerman’dır.  Film bazı yönleri ile eleştiri oklarına maruz kalsa da izleyicileri keyifli bir seyir beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan 13 Nisan 2018 Vizyona Giren Filmler başlıklı makalemizde 13 Nisan'da vizyona giren filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap