1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Preacher 3. Sezon Onayını Kopardı!

Preacher 3. Sezon Onayını Kopardı!

Preacher 3. Sezon Onayını Kopardı!
Preacher 3. Sezon Onayını Aldı
Amerika’nın AMC kanalı aralığıyla 2016 yılında seyirciyle buluşan Preacher, 3.sezon için onayı almayı başardı. Dizinin 3.sezon onay haberini dizinin yaratıcısı ve ünlü bir oyuncu olan Seth Rogen kişisel Twitter hesabı üzerinden takipçilerine duyurdu.

Oyuncu kadrosunda Tom Brooke, Dominic Cooper, Anatol Yusef, Joseph Gilgun, W. Earl Brown ve Ruth Negga gibi isimler yer alan Preacher, çok köklü bir çizgi romandan uyarlanarak çekiliyor. Preacher dizisi konu olarak gizemli bir güç tarafından ele geçirilen ve ele geçirdiği insanlara istediğini yaptıran Teksaslı bir rahip Jesse Custer’ın hayatını anlatıyor. Dizi konusu ile ilgili daha fazla bilgiyi Preacher Dizi Konusu başlıklı yazımızdan alabilirsiniz.

Seth Rogen ve Evan Goldberg imzası taşıyan Preacher dizisinin Snow runner görevini ise Sam Catlin yerine getiriyor.

Preacher 3. sezon ne zaman çıkacak sorularınızı duyar gibiyim. Fakat şimdilik 3. sezon ile ilgili ne bir fragman ne bir tarih belli. Netleşen her konuda sizlere bilgilendireceğiz.

Bir önceki yazımız olan IMDb Puanına Göre En İyi Yabancı Diziler başlıklı makalemizde en iyi yabancı diziler, imdb puanına göre en iyiler ve imdb puanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap