İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Önerilen Macera Filmleri
Trendlerdeki Yazı

Önerilen Macera Filmleri

Önerilen Macera Filmleri
1

1. Hızlı ve Öfkeli 7

Paul Walker (Brian O’Conner), Vin Diesel (Dominic Toretto),Dwayne Jhonson (lLuke Hobbs) ve Jason Statham (Ian Shaw) gibi ünlü aktörlerin yer aldığı bu film macera filmleri arasında oldukça idaalıdır. Özellikle Hızlı ve Öfkeli serisinin en beğenilen bölümlerinden birdir. En yüksek bilet gişelerinden birine sahip olan bu film kesinlikle öneri hak etmektedir.

2. Yenilmezler

Joss Whedon tarafından yönetilen bu film, 7.2 Imdb puanına layık görülmüştür. Yenilmezler serisinin ilk filmi olup devam filmlerinin de çekileceği belirtilmiştir. Robert Downey (Demir Adam), Chirs Evans ( Kaptan Amerika), Scarlet Johansson (Kara Dul) ve Chirs Hemsworth (Thor) gibi ünlü isimler başrol oyunculuğu yapmaktadır.

3. Yüzüklerin Efendisi: İki Kule

Yüzüklerin Efendisi serisinin ikinci filmi olup 9.4 Imdb puanı almıştır. Ünlü yazar J.R.R Tolkien tarafından yazılmış, Peter Jackson tarafından filmin yönetmenliği yapılmıştır. Ünlü aktör Elijah Wood (Frodo Baggins) başrol oyunculuğunu üstlenmiştir.

4. Mad Max; Fury Road:

8.1 Imdb puanı almış, En İyi Yapım Tasarımı Oscar’ı ödülü gibi daha birçok oscar ödülün layık görülmüştür. Ünlü yönetmen George Miller tarafından yönetmenliği yapılmıştır.

5. Avatar

2009 yapımı bir macera filmi olan Avatar, 8.3 Imdb ile seyircileri memnun etmiştir. İnanılmaz özel efektleri ile seyirciyi hayretler içinde bırakan bu film, James Cameron tarafından yönetmenliği yapılarak büyük bir başarıya imza atılmıştır.

6. Assassin’s Creed

Assassin’s Creed oyun serisinin filmidir. Justin Kurzel tarafından yönetmenliği yapılmış olunup, ünlü aktör Michael Fassbender (Aguliar) tarafından da başrol oyunculuğu yapılmıştır. 5.8 Imdb puanı almıştır.

7. Malefiz

Angelina Jolie tarafından başrol oynanmış, Robert Stromberg trafından yönetmenliği yapılmıştır. 9.3 Imdb puanıyla seyirciyi memnun etmiş ve People’s Choice Favori Film Ödülü​​​​​’nü  ​​​​​​almıştır.

 

Bir önceki yazımız olan Disney Filmleri başlıklı makalemizde disney ve filmleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap