1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Nisan Ayında Vizyona Girecek Film ve Diziler
Trendlerdeki Yazı

Nisan Ayında Vizyona Girecek Film ve Diziler

Nisan Ayında Vizyona Girecek Film ve Diziler

Sinema sevenler için hazırlanan filmler, her ay yenileri ile beraber vizyona girmektedir. Aksiyon, macera, korku, komedi, gerilim, fantastik ve bilim kurgu gibi daha birçok türde film, film sevenleri beyazperdede Nisan ayında vizyona girecek filmlerle karşılamaktadır.

Nisan Ayında Vizyona Girecek Filmler

Çağatay Tosun’un yönetmenliğinde vizyona girecek olan Can Feda filmi, 6 Nisan 2018 tarihinde seyircisi ile buluşacak. Kerem Bürsin, Burak Özçivit gibi oyuncuların yer alacağı aksiyon ve savaş filmi türündeki bu yapımda iç savaşın hakim olduğu dünyanın en tehlikeli bölgelerinden birine Türk ordusunun girmesi ile beraber olan olaylar anlatılmaktadır.

6 Nisan’da vizyona girmesi beklenen ve sinema sevenler tarafından merakla beklenen bir diğer film Kızım ve Ben, Murat Gürvardar’ın yönetmenliğini üstlendiği ve Cemal Hünal, İrem Helvacıoğlu, Gizem Hatipoğlu gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dram ve polisiye filmi olarak göz önüne çıkmaktadır.

Avengers Sonsuzluk Savaşı - Nisan Ayında Vizyona Girecek Film ve Diziler

27 Nisan’da vizyona girecek olan Avengers film serisinin devam filmi olan Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi de sabırsızlıkla beklenen filmler arasında yer almaktadır. Kaptan Amerika ve Iron Man arasında yaşanan gerginlikten sonra ikiye bölünen süper kahramanlar arasında yaşanacak mücadele izleyenlere macera ve aksiyon dalında izlemesi oldukça keyifli bir yapım sunmaktadır.

Nisan Ayında Vizyona Girecek Diziler

TW Cw kanalının sevilen dizilerinden olan The Originals’ın, 24 Nisan tarihinde dizi severlerle buluşması planlanmaktadır. The Vampire Diaries dizisinin uzantısı olan The Originals, 5. sezonu ile ekranlara veda edeceği duyurulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Ailecek Şaşkınız Konusu ve İncelemesi başlıklı makalemizde ailecek şaşkınız, Ailecek şaşkınız filmi ve Ailecek şaşkınız incelemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap