İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Netflix’in İddialı Dizisi Ozark’ın 2.Sezon Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Netflix’in İddialı Dizisi Ozark’ın 2.Sezon Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Netflix’in İddialı Dizisi Ozark’ın 2.Sezon Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Netflix’in popüler yapımlarından bir tanesi olan Ozark dizisinin 2.sezon vizyon tarihi açıklandı!

Genel itibari ile karanlık bir temada işlenen Ozark dizisi konu olarak suç ve dramayı en iyi şekilde bize aktarıyor. Ozark kapitalizmi, aile ilişkilerini ve bir ailenin hayatta kalma mücadelesini bizlere aktarıyor. İlk sezonda elde edilen başarının ardından dizi oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Dizinin baş karakteri olan Marty Bryde kara para aklama işine bulaşmış bir isimdir. Ailesini bu tehlikeden uzaklaştırmak adına Ozark Gölünün bulunduğu bir beldeye taşınır ancak bela peşlerini bırakmaz ve olaylar gelişir. Dizinin ikinci sezonunda ise bizleri Bryde ailesinin yeraltı suç dünyası ve uyuşturucu kartelleri arasındaki kıyasıya hayat mücadelesi bekliyor.

Şartların giderek daha da ağırlaştığını fark eden Marty, kendisini ve ailesini bulaştırdığı bu bataklıktan kurtarmak için her şeyini ortaya koymaya kararlıdır.

Ozark Yeni Sezon 31 Ağustos’ta Yayımlanacak!

Son yılların en heyecanlı suç ve dram konulu dizilerinden bir tanesi olan Ozark dizisi Netflix’in en önemli yapımlarının başında geliyor. Geçtiğimiz yıl yaz aylarında vizyona giren Ozark dizisinin yeni sezonu da aynı şekilde yaz aylarında seyirciyle buluşacak. Netflix’in Ağustos prömiyeri kapsamında yeni sezonunu tanıttığı Ozark dizisi 31 Ağustos’ta Netflix platformunda yayımlanacak. Netflix birçok dizisinde yaptığı gibi dizinin tüm bölümlerini aynı gün içerisinde yayımlayacak.

Ünlü oyuncu Jason Bateman’ın hem başrolünü aldığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu dizide Akademi Ödülü Adayı ünlü oyuncu Laura Linney, Esai Morales, Julia Garner, Jason Butler Harner ve Harres Yulin gibi ünlü isimler yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Netflix The Rain Dizisinin 2.Sezonunu Duyurdu! başlıklı makalemizde netflix ve The Rain hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap