1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. Netflix The Rain Dizisinin 2.Sezonunu Duyurdu!
Trendlerdeki Yazı

Netflix The Rain Dizisinin 2.Sezonunu Duyurdu!

Netflix The Rain Dizisinin 2.Sezonunu Duyurdu!

Ünlü dizi ve film platformu Netflix’in ilk Danimarka yapımı olan dizisi The Rain 2.sezon onayını aldı! Yapımcılığını Esben Toft Jacobsen, Jannik Tai Mosholt ve Christian Potalivo’nun üstlendiği dizinin yeni sezon çekimleri 2018 sonunda başlayacak. Dizinin yeni sezon prömiyerinin ise gelecek yıl yapılması bekleniyor.

Netflix’ten yapılan resmi açıklamada, “The Rain’in yeni sezonda yetenekli kadro ve başarılı bir ekiple gelmesi ile gerçekten heyecanlıyız. İnsanların aralarındaki çeşitli ilişkileri konu alan dizi aynı süreçte evrensel problemlere de değinmekten çekinmiyor. Dizinin ilk sezonda üst düzey bir izleyici kitlesine ulaşması ve güçlü hikayelerle sınırları nasıl aştığını bir kez daha ortaya koyuyor” denildi.

The Rain 2.Sezon 2019’da!

Dizinin yapımcılığı ve senaristliğini üstlenen Janni Tai Mosholt, “The Rain’in izleyicilerinden aldığı olumlu tepkiler ve gösterdiği başarılardan dolayı mutluyuz. Yeni sezon için gerçekten oldukça heyecanlıyız. Dizinin karakterleri hakkında daha birçok anlatacak hikayemiz var ve önümüzde onların dünyalarını keşfedeceğimiz yeni bir sezon bulunuyor. Tüm bunları seyirciye aktarmak ve onlarla buluşmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Dizi macera ve gerilim türünde karşımıza çıkıyor, konu olarak dünyada meydana gelen kıyamet sonrası olayları ele alırken, hayatta kalma mücadelesi veren karakterlerimizin hikayelerine tanık oluyoruz. Dünya üzerindeki tüm canlı yaşamı sona erdiren bir yağmuru ve bu yağmurdan sağ kalmayı başaran insanların yaşam mücadelesinin anlatıldığı dizide birçok ilgi çekici konsept ve olaylar örgüsü bulunuyor.

Dizinin yeni sezon çekimlerinin gelecek aylarda başlaması ve 2019 yılı mayıs ayı itibari ile de yayımlanması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan The Expanse Dizisini İpten Amazon Aldı! başlıklı makalemizde Amazon, SyFy ve The Expanse hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Öneriniz üzerine netflix üzerinden izledim ve normal bir konusu var, sürükleyici izlemeye değer
    teşekkürler.

  2. Make a more new posts please 🙂
    ___
    Sanny