İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Diziler
  3. Netflix-Stranger Things 3. Sezon Onayını Aldı

Netflix-Stranger Things 3. Sezon Onayını Aldı

Netflix-Stranger Things 3. Sezon Onayını Aldı

Netflix’in bugüne kadar belki de yayınlamış olduğu en gözde dizilerden bir tanesi Stranger Things olmuştur. Ekrandaki yolculuğuna devam eden Stranger yolculuğuna da kaldığı yerden devam ediyor.

Serinin ikincisi Ekim ayında gösterime girmişti ve izlenme rekorları kırmaya başlamıştı. Netflix aslında bugüne kadar hiçbir şekilde reyting sonuçlarını açıklamadı ancak kısa zaman içinde de milyonlarca kişi tarafından izlendiğini ortaya koymuştu. ABD’de reyting istatistiklerini ölçen Nielsen firması dizinin prömiyer bölümünün de ilk 3 günde 15,8 milyon kişi tarafından izlenmiş olduğunu açıkladı. Bu anlamda tüm bölümleri ele aldığımız da bölüm başına izlenme sayısı 4 milyonun üzerine çıkmış oluyor.

tranger Things 3. Sezon Onayını Aldı2 - Netflix-Stranger Things 3. Sezon Onayını Aldı

Stranger bilindiği üzere 80’li yılları konu ediniyor. Duffer kardeşlerin imzasını taşıyan dizi ilk yayınlandığı andan itibaren de geniş bir hayran kitlesine ulaşmış oldu. Netflix’in kendi orijinal yapımları arasında da bakıldığında özel bir yere sahip olan dizi ikinci sezon fragmanıyla en çok izlenenler arasında.

Kısacası Netflix artık televizyon ekranlarından daha fazla izlenebileceğinin ipuçlarını da bize veriyor gibi. Birbirinden farklı ve heyecanlı diziler yeni kanalda yerini şimdiden almaya başlarken insanlarda yavaş yavaş üyeliklerini artırma gayreti içerisine girmişler. Stranger 80’li yılları konu alırken bu dönemin nostaljisini yeniden yakalamak isteyen insanlara da hitap ettiğinin farkında bu nedenle de yapıt gerçekten de kaliteye önem veriyor.

Bir önceki yazımız olan Aralık 2017 Netflix Yeni Diziler ve Filmler başlıklı makalemizde 2017 netflix dizi ve filmler, aralık 2017 diziler ve aralık netflix filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

  1. O zamanı gerçekten çok kaliteli ele alıyorlar 80lerde yaşamış olanlar benzer hayatı yaşadıklarını söylüyorlar.

  2. Netflix’in türkiyedende büyük ilgi gören Stranger Things dizisinin 3.sezonunun onayını alması buna benzer bilim kurgu filmlerinin artacağını gösteriyor bence

  3. Stranger Things önceden hoşuma giden bir diziydi, bakalım 3.sezon daha kaliteli gelecek gibi duruyor.

  4. Seninle Bir Ömür Filmini Tavsiye Edenler Var. İzleyen Var Mı Acaba?