İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Mutluluğunuza Mutluluk Katacak Filmler
Trendlerdeki Yazı

Mutluluğunuza Mutluluk Katacak Filmler

Mutluluğunuza Mutluluk Katacak Filmler

İnsanların film izlemesinin birçok nedeni olabilir. Bunların en başında mutluluk veya aşırı depresyon hali geliyor. Mutluyken izlenmesi gereken filmler daha çok mutluluğun devam etmesini sağlayacak, rahatlatacak ve mutlu iken daha mutlu olması gereken filmler olmalıdır.,

Ice Age (Buz Devri)

Buz devri bir animasyon filmidir. Sid, Scrath, Manfred, Ellie ve Diego gibi hayvan karakterler vardır. Bunlar sırasıyla miskin, sincap, mamut ve kaplandır. Bu filmde genel olarak Sid, Manfred ve Diego’nun başından geçen olaylar komik bir şekilde perdeye aktarılmıştır. Türkçe dublajlı olarak izlerken gerçekten çokça eğleneceğiniz kaçınılmaz.

Home Alone (Evde Tek Başına)

Bu film serisi yılbaşında evde tek başına kalan bir çocuğun başına gelen olayları komik bir şekilde izleyiciye yansıtır. Ailesi yurt dışına tatile giden Kevin evde tek başına kalmıştır. Evde tek başına kalan olan Kevin, eve gelen davetsiz misafirlere ise akıl almaz bir ders verirken size de bolca kahkaha attıracak.

Men in Black (Siyah Giyinen Adamlar)

Will Smith’in başrolünde olan bu filmde uzaylılar ile dünyalılar arasındaki komik olabilecekler genel olarak ele alınmış. Ajan K ve Onun yardımcısı Ajan J ile birlikte dünyaya gelen davetsiz misafirleri oldukça farklı karşılarlar. Bu ajanların ellerinde hafıza silme ya da lazerli tabancalar gibi üstün teknolojik ürünler bulunmaktadır. Bu ajanlar bu sıkıntılarla uğraşırken sizde bu filmi keyifle izleyeceksin ve bolca kahkaha atacak gibisiniz.

Hangover (Felekten Bir Gece)

Her erkek hayatında bir kere felekten bir gece geçirmek ister. Bu erkeklerin adeta deşarj olma gecesi olarak düşünülebilir fakat bu filmde erkeklerin bu işi nasıl yüzlerine, gözlerine bulaştırdıklarını komik ve eğlenceli bir biçimde izleyiciye anlatıyor. Banyodaki kaplandan, evdeki Mike Tyson’a kadar anlam veremediğiniz bir sürü şeyle karşılaşacaksınız bu filmde.

Bir önceki yazımız olan Ders Niteliğinde 10 Sinema Filmi başlıklı makalemizde Ders filmleri ve Ders verici filmler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap