1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. Mart Ayında Vizyona Girecek Dizi Ve Filmler

Mart Ayında Vizyona Girecek Dizi Ve Filmler

Mart Ayında Vizyona Girecek Dizi Ve Filmler

Sinemaya gitmeyi ve film izlemeyi sevenlerin ilgiyle takip ettikleri yapımlara her ay yenileri eklenmekte. Mart ayı dizi ve filmleri korku, macera, komedi, fantastik, bilimkurgu ve dram gibi türlerle izleyici karşısına gelen yapımlara yer veriyor.

 Mart Ayında Vizyona Girecek Olan Filmler

            Türk yapımlarından biri olan Ailecek Şaşkınız filmi 2 Mart tarihinde vizyona girecek. Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı filmin yönetmenliği Selçuk Aydemir üstleniyor. Komedi kategorisinde yer alan yapımı yine bir Türk yapımı olan Taylan Mintaş’ın yönettiği Dram kategorisindeki Sessizliğin Kardeşleri filmi takip ediyor. Oyuncuları arasında Asim Mintaş, Cengiz Mintaş ve Tanju Mintaş gibi oyuncuların olduğu filmde 2 Mart tarihinde vizyona girecek.

            09 Mart tarihinde ise Yönetmen koltuğunda Selahattin Sancaklı’nın oturduğu Direniş Karatay filmi, Buğra Gürsoy ve Serhat Teoman’ın oyuncuları arasında yer aldığı Mahalle ve Vicdan Ağacı gibi Türk yapımları vizyona giriyor. Gringo, Küçük kahramanlar, Mekanlar ve Yüzler ve Ziyaretçiler: Gece Avı filmi sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

            16 Mart tarihinde ise Hakan Algül’ün yönettiği Düğüm Salonu filmi izleyenleri güldüreceğe benziyor. Türk yapımlarını birinci filmi oldukça beğenilen Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrollerin de bulunduğu Kaybedenler Kulübü Yolda filmi takip ediyor. Ne var? ve Tut Yüreğimden Anne filmi de 16 Mart tarihinde vizyona giren yapımlardan. Yabancı yapımlarda ise Entebbe’de 7 gün, Öldürme Arzusu, Stalin’in Ölümü, Tomb Raider gibi yapımlar vizyona giriyor.

            Mart Ayında vizyona girecek filmler arasında yer alan Bordo Bereliler Afrin, Çocuklar sana Emanet, Kar, Martı, Son Oyun filmi yer alıyor. 30 Mart tarihinde ise Arapsaçı, Bizim Köyün Şarkısı, Kabus, Kelebekler gibi Türk filmleri vizyona giriyor. Yabancı yapımlarda ise Başlat, Tehlma ve Vahsiler filmleri yer alıyor.

 Mart Ayında Vizyona Giren Diziler

            Mart Ayında vizyona girecek diziler arasında Netflix yapımı olan The Beginning ve Flint Town dizileri 2 Martta yayınlanmaya başlıyor. Netflix orijinal yapımları arasında yer alan Winter’s Dream, Adel Karam: Live from Beirut, Adventureland, Algo Muy Gordo, Alpha and Omega, Battle Drone, Beerfest, Casino, Cruel, Ghostbusters, Hostage dizileri yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan 15 Temmuz Gecesi Beyaz Perdeye Aktarılıyor başlıklı makalemizde 15 temmuz filme çekiliyor, 15 temmuz filmi ve 15 temmuz gecesi film oluyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap