İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Mart Ayında Kesinlikle İzlenmesi Gereken 2 Film

Mart Ayında Kesinlikle İzlenmesi Gereken 2 Film

Mart Ayında Kesinlikle İzlenmesi Gereken 2 Film

Altın Küre ödüllerinde 2 tane,  Oscar ödüllerinde 5 tane adaylığı bulunan dram komedi türündeki Uğur Böceği filmi 2 Mart 2018 tarihinde beyaz perdede gösterime girdi. Ödül adaylıkları ile ilgili oldukça dikkat çeken bu filmin yönetmen koltuğunda Greta Gerwig oturuyor. Saoirse Ronan, Laurie Metcalf, Tracy Letts, Lucas Hedges, Timothée Chalamet gibi başarılı oyuncuların yer aldığı filmin konusu ise,

UĞUR BÖCEĞİ FİLM KONUSU

Amerika’nın Sacramento kentinde lise okuyan son sınıf öğrencisi Christine Mcperson Uğur Böceği lakabı ile tanınmaktadır. Bir yandan ergenlik bir yandan akademik kariyer ayrıca sosyal hayatın bir arada stres yaptığı bu genç alacağı kararlar ile hayatında bir çok kritik noktada önemli bir dönemeç sürecine girecektir.

Annesiyle oldukça sıkıntılı bir süreç geçiren bu genç üniversite tercihi konusunda annesiyle farklı düşünmektedir. Annesi oğlunun Kaliforniya’da üniversite okumasını isterken kendisi New York’ta üniversite okumak istemektedir. Anne oğul arasındaki ikili çekişmeyi ve farklılığı çok iyi bir dille anlatan bu film aday olduğu ödüller ile de kendinden sıkça söz ettiriyor.

KAYBEDENLER KULÜBÜ YOLDA

Beyaz perdede gösterime girdiği 2011 yılından bugüne kadar her sahnesinin İnternet ortamında bolca paylaşıldığı kaybedenler Kulübü filminin ikincisi kaybedenler Kulübü Yolda 16 Mart 2018 tarihinde beyaz perdede izleyicileriyle bir kez daha buluşacak. Oyuncu kadrosunun korunduğu efsane filminde, mevcut oyuncuların yanında yeni olarak sarp Akkaya ve Hande Doğandemir isimlerini göreceğiz. Radyo programından kendi yalnızlıklarını ve hayata karşı isyanlarını sohbet havasında anlatan bu film herkesin kendinden bir parça bulabileceği eğlenceli bir iki saat sunacak.

Bir önceki yazımız olan Mart Ayında Vizyona Girecek Dizi Ve Filmler başlıklı makalemizde mart ayı dizileri, mart ayı filmleri ve mart ayında vizyondaki film ve diziler hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap