1. Ana Sayfa
  2. Bilgilendirme
  3. La Case De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Trendlerdeki Yazı

La Case De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Case De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

   Son zamanlarda dünya çapında epey fazla konuşulan La Case De Papel, izleyenler tarafından epey beğeni toplamaktadır. Peki, bu popüler dizinin konusu nedir? Oyuncuları kimlerdir? Nereden İzlenir?

   2017 Mayıs ve kasım aylarında İspanya merkezli olarak on beş bölüm halinde yayınlanan dizi, Netflix yapımcılarının ilgisini çekmiş akabinde sitenin içerikleri arasında yerini bulmuştu. Bölüm süreleri 70 ve 80 dakika arasında gidip gelen dizinin konusu, Professor mahlasına sahip birinin dünyanın en büyük soygununu yapmaya karar vermesiyle başlıyor. Bu soygun için epey nitelikli bir plan hazırlayan Professor, bir araya getirilmesi zor sekiz kişiyi de ekibine katarak soygun için hazırlıklara başlıyor.

   Soygun planın işleyiş süreci bölümlere yayılan dizi flashback sayesinde izleyicilere Professor’un ekibinde yer alan karakterlerin her birinin hayatlarını tanıma fırsatı sağlıyor. Dizinin ana karakterlerinin isimleri ise dünyanın pek çok şehrinin isimlerinden oluşmaktadır: Tokyo, Naironi, Berlin, Moskova, Rio, Helsinki, Denver, Dizinin 2 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanan ilk bölümü yaklaşık dört milyon kişi tarafından seyredilmiştir.

la casa de papel resim7 - La Case De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Case De Papel Nereden İzlenilebilir?

   Dizinin asıl kanalı İspanya’da bulunan Antena 3 kanalıdır. Lakin dizi daha sonradan Netflix’e eklenmiştir. Öyle ki dizi Netflix’e eklendikten sonra ortalama 75 dakika olan bölümlerin süresi Netflix’e uygun olarak 45 ve 50 dakika arasında değişmektedir. Hal böyle olunca dizinin bölüm sayısı da Netflix ile birlikte artmıştır. Türk izleyiciler bu diziyi Netflix üyeliği alarak izleyebilmektedir.

papel 1024x501 - La Case De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Netflix Üyeliği Nasıl Alınır?

   Kullanıcılarına üç çeşit ödeme planı sunan Netflix’e ilk ay üyelik bedavadır. Yani diziyi izlemek isteyen kullanıcılar Netflix demo sürümüyle La Casa De Papel’i ücretsiz olarak izleyebilmektedir.

cropped content efsane dizi la case de papelin konusu nedir nasil izlenir 9NcAL4a1a870Gwe 1 - La Case De Papel Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

La Case De Papel Yeni Sezon Ne Zaman?

   La case de papel, şu ana kadar iki sezon halinde yayınlanmış; yeni sezonu ise izleyicileri tarafından merakla bekleniyordu. Bu bekleyiş geçtiğimiz günlerde sona erdi. Dizinin 3. yani yeni sezon tarihi Netflix’in “see what’s next” etkinliğinde duyuruldu. Türkiye’den Çağatay Ulusoy’un da katıldığı lansman da konuşan oyuncular dizinin yeni sezonunun 2019 yılında sadece Netflix’te yer alacağını söyledi.

La Case De Papel Karakterleri

Bir soygun planının işleyiş sürecini anlatan dizinin ana karakterleri şunlardır:

Úrsula Corberó’un canlandırdığı Tokyo

Itziar Ituño tarafından canlandırılan Raquel Murillo

Álvaro Morte tarafından canlandırılan Profesör

Pedro Alonso tarafından canlandırılan Berlin

Alba Flores tarafından canlandırılan Nairobi

Paco Tous tarafından canlandırılan Moskova

Jaime Lorente tarafından canlandırılan Denver

Miguel Herrán tarafından canlandırılan Rio

Darko Peric tarafından canlandırılan Helsinki

Dizinin yan karakterlerinden biri olan Raquel’in annesini Kiti Mánver canlandırırken, Arturo Román karakterine Enrique Arce,

Alison Parker karakterine María Pedraza, Mercedes karakterine Anna Gras, Angel karakterine Fernando Soto, Coronel Prieto’ya Juan Fernandez, Pablo’ya Fran Morcillo, Monica Gaztambide’ye Esther Acebo, Ariadna’ya Clara Alvarado hayat vermektedir.

Bir önceki yazımız olan İmdb Top 50 Listesi başlıklı makalemizde İmdb, İmdb en yüksek puanı alan filmler ve İmdb top 50 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap