1. Ana Sayfa
  2. Netflix
  3. La Casa de Papel Dizisinin Tartışılan Tanıtımı

La Casa de Papel Dizisinin Tartışılan Tanıtımı

La Casa de Papel Dizisinin Tartışılan Tanıtımı

Dünyanın en ünlü dizi ve film dağıtıcı firması Netflix’in yayınını üstlenmiş olduğu, tüm dünyada büyük oranda izlenme sayısına ulaşan La Casa de Papel dizisi İstanbul’da çekimlerinin yapılmasının ardından tanıtımı ile gözler önüne sunuldu.

Galata Kulesi’nden başlayan görüntüler, gündemde en fazla ön plana çıkan konulardan bir tanesi oldu. Dizinin üçüncü sezonunun başlayıp başlamayacağı dizi severlerde merak uyandırırken, La Casa de Papel dizisi Türk izleyicileri için bir sürpriz hazırladı. Merakla beklenen bu sürpriz ise dizinin Türkiye ayağının yer aldığı İstanbul temalı fragman Netflix Türkiye tarafından yayınlandı.

Galata Kulesi’nin altında başlayan görüntülerden itibaren, metrolarda, vapurlarda ve daha İstanbul’un birçok noktasında dizinin oldukça sıkı takip edildiği gösterilmektedir. La Casa de Papel’in karakterlerinden bir tanesinin kulenin altında çay içerek başladığı tanıtım, sonrasında televizyonlar, bilgisayarlar, tabletler ve telefonlar gibi teknolojik aletlerden diziyi izleyen insanları göstermektedir.

La Casa De Papel yeni fragman - La Casa de Papel Dizisinin Tartışılan Tanıtımı

La Casa de Papel’in 3. Sezonu Yayınlanacak Mı?

İspanyol Kraliyet Darphanesi’ne düzenlenen bir soygun ve soyguncuları anlatan dizinin üçüncü sezonu ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, dizinin severleri bu konu hakkında merakla beklemektedir.

La Casa de Papel dizisinde, darphaneye yapılacak soygunda bir profesör ve ekip arkadaşları oldukça muhteşem bir plan hazırlamış ve sonrasında da rehinelere hiçbir zarar vermeden istedikleri parayı basarak ortadan kaybolmak istemektedir. İlk sezonda bu planlarının ortaya çıkmasının ardından sonrasında planları başarıya ulaşmış ve dizi final yapmıştı.

Bir önceki yazımız olan Koruyucu Konusu ve Oyuncu Kadrosu (Netflix) başlıklı makalemizde Koruyucu dizisi, netflix ve Netflix Türk Dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap