1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Filmler
  3. Köşede Kalmış Olan Seri Katil Filmleri

Köşede Kalmış Olan Seri Katil Filmleri

Köşede Kalmış Olan Seri Katil Filmleri

Sanıyorum ki seri katil filmi sevmeyen ya da bugüne kadar izlemeyen yoktur. Ancak bazı filmler var ki onların unutulması çok mümkün değil. Bu makalemizde de sizlere köşede kalmış olan seri katil filmleri hakkında birkaç tane örnek vermek istedik. Seri katil filmlerinin en iyi yönlerinden birisi hikayeleridir. Çünkü arka arkaya işlenmiş olan cinayetlerin inanılmaz bir titizlikle yapılıyor olması izleyici de ekran karşısına kilitler. Özellikle de uzun yıllar boyunca bunu görev edinmiş ve bir türlü polise yakalanmamış olan seri katilleri bu anlamda değerlendirebiliriz. Onların acımasız yüzleriyle karşılaşmak bile istemeyeceksiniz.

İşte ilgilinizi çekecek seri katil filmlerinden bazıları.

Peeping Tom (1960)

peeping tom filmloverss - Köşede Kalmış Olan Seri Katil Filmleri

Mark çocukluğunu babasının kendisine yaşatmış olduğu tavmalarla dolu bir dünyada geçirir ve bir süre sonra da psikolojisini kaybetmiş bir genç olarak kadınları öldürmeye başlayacaktır. Filmin ana teması kadınları öldürürken kameraya alan bir seri katilin hikayesi.

The Honeymoon Killers (1970)

the honeymoon killers filmloverss - Köşede Kalmış Olan Seri Katil Filmleri

Arkadaş olduğu kadınları öldürdükten sonra onların paralarını çalan genç ve tutku dolu bir çiftin yaşadıklarını konu alan bir film.

Rillingtone Place (1971)

10 rillington place filmloverss - Köşede Kalmış Olan Seri Katil Filmleri

Filmde John Cristie kadınları kestikten sonra onları parçalayıp saklayan bir seri katilin hayatını anlatıyor. Gördüklerinize inanamayacağınız bir film.

Eyes of Laura Mars (1978)

eyes of laura mars filmloverss - Köşede Kalmış Olan Seri Katil Filmleri

İtalyanın efsane filmlerinden ir tanesi ve 70’li yılları konu alan bir korku filmi olarak karşımıza çıkıyor. Unutamayacağınız bir görsel ve konuya sahip.

Bir önceki yazımız olan The Vault Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor? başlıklı makalemizde Esaretin Bedeli (The Shawshank Redemption), th voult filmi ve the vault hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Eskiden beri sanırım seri katil filmleri ilgi görüyor, 1960 lardan beri sürekli seri katil filmleri yayınlanmakta.

  2. Eyes of Laura Mars seri katil severler için eski olmasına rağmen çok güzel tavsiye ederim ben bu listeden görüp izledim.

  3. Nasıl köşede kalmışlar bilemiyorum hikaye olarak bugunki filmlere bile rakip olabilirler yani, sanırım döneminin verdiği ilgisizlikten köşede kalmış.