1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Film İncelemeleri
  3. Korku Seansı 2 İncelemesi

Korku Seansı 2 İncelemesi

Korku Seansı 2 İncelemesi

Korku ve gerilim filmi severlerin sabırsızlıkla beklediği Korku Seansı 2 1977 yılında İngiltere’nin başkenti Londra’da gerçekleşen bir olaydan uyarlanmıştır. Lorraine ve Ed çifti Londra’da bulunan Enfield bölgesinde yaşanan bu olayı araştırmaya gitmişlerdir. Eşinden boşanmış 4 kız çocuğu sahibi PeggyHadgson, başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde büyük bir eve taşınmıştır. Ancak bu evde görünmeyen karanlık güçler geceleri eşyaları yerlerinden oynatmakta ve kızları korkutmaktadır.

Filmin Konusu

Başta konuyu çok önemsemeyen Bayan Hadgson daha sonraları bu güçlerin küçük kızına iyiden iyiye musallat olmasıyla durumu ciddiye almak zorunda kalmıştır. Bu karanlık güçler bir süre sonra hayatlarını kabusa çevirecektir. Korku filmi severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bu eşsiz film karanlıkta tek başınıza gezme cesaretinizi elinizden alma iddiasında. Korku filmi denince akla gelen James Wan’ın yönettiği Korku Seansı 2 10 Haziran’da izleyiciyle buluştu.

Filmin Kadrosu

Yapımcılığını James Wan ve RobCowan’ın üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda yine James Wan oturmaktadır.Senaryosunu James Wan, David Johnson, Chad Hayes ve Carey Hayes’in birlikte yazdığıAmerikan yapımı bu film A TimeWernerCompany imzası taşımaktadır.VeraFarmiga, Patrick Wilson, FrancesO’Connor, Madison Wolfe ve FrankaPotente’nin başrolleri paylaştığı Korku Seansı 2 korku ve gerilim filmi konusunda uzman kadrosuyla geceleri rahat uyumanıza engel olmaya aday.

Bir önceki yazımız olan Harley Quinn Ekranlara Gelmeye Hazırlanıyor başlıklı makalemizde Harley Quinn, Harley Quinn dönüş tarihi ve Harley Quinn geri dönüyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap