1. Ana Sayfa
  2. Sinema Haberleri
  3. Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı!
Trendlerdeki Yazı

Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı!

Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı!

Bir özel harekat polisinin gerçek hikayesinden beyazperdeye uyarlama olan Kızım ve Ben filmi, sinema sevenler tarafından oldukça fazla merak edilmektedir. Dram ve polisiye tarzındaki bu yapımın fragmanının yayınlanmasından sonra film severler merakla filmin yayın tarihini beklemeye başlamıştı. 6 Nisan 2018 tarihinde vizyona gireceği haber edilen yapım, dün galasını yaparak ilk seyircileri ile buluştu. Kızım ve Ben film ekibinin yanı sıra birçok davetli de filmin galasına katıldı. Filmde özel harekat polisini canlandıran Cemal Hünal ise filmin oldukça özel bir proje olduğunu söyledi.

Kızım ve Ben Filmi - Kızım ve Ben Filminin Galası Yapıldı!

Kızım ve Ben Filmi Oyuncuları ve Konusu

İzleyenler tarafından yoğun ilgi gören projede Cemal Hünal’ın yanı sıra, İrem Helvacıoğlu, Zülal Memişoğlu ve Gizem Hatipoğlu gibi ünlü yıldızlar da yer almaktadır. Bunun yanı sıra Kızım ve Ben filmin yönetmenliğini ise Murat Gürvardar üstlenmektedir. Filmde çocukluğundan beri hayalini kurmuş olduğu polis akademisine sonunda giren ve sonrasında da başarı ile mezun olan Doruk’un hikayesi anlatılmaktadır.

Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Doruk, polis akademisinden mezun olduktan sonra bir operasyona katılmıştır. Burada Serap ile tanışır ve aşık olur. Hemen akabinde de evlenirler. Bir süre sonra da kızları Zeynep dünyaya gelir. Ancak Serap bu esnada bir bunalıma girer ve sonrasında da evi terk eder. Bunun üzerine Doruk hem kızına babalık ve annelik yapmak zorunda kalır, hem de polislik mesleğinin getirmiş olduğu zorlu operasyonlarda görev alarak başarıyla yerine getirmeye çalışır.

Bir önceki yazımız olan 6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler başlıklı makalemizde 6 Nisan 2018 Vizyona Girecek Filmler, 6 Nisan 2018'de sinemada ne var? ve Bu hafta sinemalarda hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap