1. Ana Sayfa
  2. Türk Film İncelemeleri
  3. Kelebekler Filmi Oyuncuları ve Konusu
Trendlerdeki Yazı

Kelebekler Filmi Oyuncuları ve Konusu

Kelebekler Filmi Oyuncuları ve Konusu

30 Mart 2018 tarihinde vizyona girerek beyazperdede seyircisi ile buluşan Kelebekler filmi, oldukça fazla ilgi görmeyi başarmıştır. Yolları ayrı düşen üç kardeşin yeniden buluşma serüveninin anlatılmakta olduğu filmin senaryosunu ve yönetmenliğini ise Tolga Karaçelik üstlenmiştir. Tuğçe Altuğ, Tolga Tekin, Bartu Küçükçağlayan, Serkan Keskin, Hakan Karsak, Ezgi Mola, Ercan Kesal, Bedir Bedir gibi daha birçok ünlü ismin bir araya gelmiş olduğu bu yapımda izleyenleri oldukça komik anların yanı sıra, dramatik anlar da beklemektedir.

Kelebekler filmi - Kelebekler Filmi Oyuncuları ve Konusu

Kelebekler Filmi Konusu

Kelebekler filmi, son zamanların en çok ilgi gören filmlerinden bir tanesi olmayı başarması ile sinema sevenler filmden oldukça fazla etkilenmektedir. Filmin konusu ise herkesin ilgisini üstüne çekmeyi başarmaktadır. Üç kardeş, yıllar önce yolları ayrı düşmüş ve her biri kendine yeni bir hayat kurmuştur. Aradan 30 yıl geçtikten sonra babaları tekrardan kardeşleri bir araya toplamak istemektedir. Onları doğmuş oldukları ve çocukluklarının da burada geçtiği Hasanlar Köyü’ne gelmeleri için ikna eder. Kardeşler arasında en büyük olan Cemal, diğer kardeşlerini de yanına alarak nedenini bilmedikleri bir yolculuğa çıkarlar. Ancak üç kardeş, köye vardıklarında hiç beklemedikleri bir olayla karşılaşırlar. Zira babaları ölmüştür.

Acayip olayların olduğu köyde, babalarının ölmeden önce vasiyet ettiği son şey ise kelebeklerin gelişinde gömülmek istemesidir. Birbirlerini neredeyse hiç tanımayan kardeşler, bu vakit süresince köyde kalarak, yaşadıkları olaylarla hem kendilerini, hem birbirlerini, hem de babalarının kim olduğunu öğrenme sürecine gireceklerdir.

Bir önceki yazımız olan Vizyondaki Filmler: Karımı Gördünüz Mü? başlıklı makalemizde 6 Nisan 2018 vizyon filmleri, Karımı Gördünüz Mü? ve Karımı Gördünüz Mü? filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap