1. Ana Sayfa
  2. Türk Film İncelemeleri
  3. Kaybedenler Kulübü Yolda Filminden Rekor
Trendlerdeki Yazı

Kaybedenler Kulübü Yolda Filminden Rekor

Kaybedenler Kulübü Yolda Filminden Rekor

Merakla beklenen ve büyük bir ilgiyle karşılanan filmi ilk hafta sonunda toplam da 158.901 kişi izledi. Film, bu hafta vizyona giren filmler arasında en çok izlenen film olmayı başardı.

Filmin yapımını TMC Film’in, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı ve başrollerinde yine efsane isim Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in yer aldığı fenomenleşen film Kaybedenler Kulübü’nün ikinci filmi Yolda, 16 Mart tarihin’de izleyicisiyle buluştu.

İlk film olan kaybedenler kulübünün izlenme sayısını açılışta 2 ye katladı.

2011 yılında vizyona giren ve bir fenomene dönüşen ilk filmin açılış gişesini ikiye katlayan Kaybedenler Kulübü Yolda, büyük beğeni topladı. Sosyal medyada uzun süredir filmi bekleyen Kaybedenler Kulübü izleyicileri devam filmi Kaybedenler Kulübü Yolda’yla ilgili olumlu ve güzel yorumlar yaptı.

Filmin başrollerinde Nejat İşler ve Yiğit Özşener’e Hande Doğandemir, Merve Çağıran, Rıza Kocaoğlu ve Sarp Akkaya eşlik ediyor.

Bir önceki yazımız olan Kaybedenler Kulübü Yolda Filmi başlıklı makalemizde kaybedenler kulübü ve kaybedenler kulübü 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap