İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Magazin Haberleri
  3. Kardeşim Benim Filmine Kara Kedi Girdi

Kardeşim Benim Filmine Kara Kedi Girdi

Kardeşim Benim Filmine Kara Kedi Girdi

Burak Özçivit, geçtiğimiz gün eşi Fahriye Evşen ile Bağdat Caddesinde akşam yemeği yiyordu. Gazetecilerin Burak Özçivit’e Murat Boz’la aranıza soğukluk mu girdi? Sorusunun ardından suratı düştü ve verdiği yanıt ise Murat Boz’u hala sosyal medya’da takip ediyorum oldu ve soruları yanıtlamadan aracına binerek uzaklaştı.

Magazin dünyasında en çok konuşulan konulardan biri Kardeşim Benim dizisi oldu. Dizi ile ilgili sosyete camiasında konuşulan şey Murat Boz’un yüzünden filmin ikinci serisinde ciddi bir düşüş yaşandığı.  Özçivit ise gazetecilerin bu sorularına karşın yok öyle bir şey diyerek tepki gösterdi.  Onu neden takip etmekten çıkardınız sorularına karşın ise hiçbir yanıt vermedi.

Kardeşim Benim Filmine Kara Kedi Girdi2 - Kardeşim Benim Filmine Kara Kedi Girdi

Haber Takvim gazetesinde yayınlandı. Kardeşim Benim 2 bilindiği üzere kendisinden beklenen gişe rakamlarını yakalayamadı. Birinci seride ciddi bir izlenme rakamları yakalayan ve fragmanları çıktığında ise hakkında çok konuşulan ve takipçilerin beklediği iddia edilen film kendisinden beklenenleri yapamadı. Film 24 Kasım 2017 tarihinde vizyona girmiş ve yalnızca üç günde 213 bin kişi tarafından izlenmişti. Vizyondaki ikinci haftasında ise beklediği ilgiyi yine bulamadı şu an filmi 450 bin kişinin izlediği biliniyor.

Kardeşim Benim Filmine Kara Kedi Girdi - Kardeşim Benim Filmine Kara Kedi Girdi

Murat Boz’la araları açıldı.

İddialara göre filmin yurt içi ve yurt dışı galalarında yer alarak film için çalışan Burak Özçivit İstanbul dışındaki hiçbir galaya katılmayan Murat Boz’a çok sinirlendi ve onu takip etmekten vazgeçti. Murat Boz’un savunması ise O Ses Türkiye çekimleri dolayısıyla galalara katılamadı.

İkilinin arasının film öncesinden de bozuk olduğu iddialar arasında.

 

Bir önceki yazımız olan Vatanım Sensin' de önemli gelişme! başlıklı makalemizde vatanım sensin, vatanım sensin bitiyor mu ve vatanım sensin önemli gelişme hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Böyle söylentileri bir kaç yerde daha gördüm inşallah öyle bir şey yoktur, her türlü dizi ve film camiasına zarar verecektir bu olay.

  2. İnşallah bu kara kedi sadece söylentidir, şimdilik kesin bir şey yok umuyorumki öyle bir şey olmaz türk dizi ve film alanlarına büyük zararlar vereceği çok açık