1. Ana Sayfa
  2. Yabancı Dizi İncelemeleri
  3. Jim Carrey Kidding Dizisi ile TV Ekranlarına Geri Dönüyor…
Trendlerdeki Yazı

Jim Carrey Kidding Dizisi ile TV Ekranlarına Geri Dönüyor…

Jim Carrey Kidding Dizisi ile TV Ekranlarına Geri Dönüyor…

Legendary Comics ve Jim Carrey tarafından hazırlanan ve yakında televizyon ekranlarında boy gösterecek olan Kidding Dizisi ile efsane komedyen 20 yıl aradan sonra televizyon ekranlarında boy gösterecek. Toplam süresi 30 dakika gibi oldukça kısa bir süreden oluşacak olan bu mini dizi toplam 10 bölümden oluşacak. Gelecek aylardan itibaren Showtime ekranlarında gösterime girecek olan dizi çizgi roman geçmişinin aksine farklı gösterimlere sahip olacak.

Dizinin başrol oyuncusu olan Jim Carrey, dizide Mr. Pickles karakterini canlandıracak. Mr. Pickles bir zamanlar ABD’de çocukların çok sevdiği televizyon yüzlerinden bir tanesidir. Bir nesil ile birlikte büyüyen Mr. Pickless karakteri aynı zamanda milyon dolarlar kazanan bir firmanın sahibidir. Oldukça mutlu bir aile yaşantısı sürdüren Mr. Pickless yaşadığı aile krizinin ardından yaşamı alt üst olur. Dizide bu süreci seyirciye aktaracak olan Kidding dizisi oldukça sürükleyici ve bir o kadarda eğlenceli süreçte Mr. Pickless’ın yaşamını ele alacak.

Jim Carrey Başrolde

Sinema ve televizyon tarihinin en renkli ve bir o kadarda eğlenceli yüzlerinden bir tanesi olan Jim Carrey’in başrol alacağı dizide Catherine Keener, Judy Greer ve Frank Langella gibi ünlü isimler yer alacak ayrıca dizinin yapımcılığını Dave Holstein üstlenecek. 31 Ağustos 2018 tarihinde vizyona girecek olan Kidding dizisi Showtime ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Bir önceki yazımız olan Better Call Saul 4.Sezonu ile Geri Döndü! başlıklı makalemizde Better Call Saul, Better Call Saul 4.Sezon ve Breaking bad hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yap